Idejas Ziemassvētku dāvanām

4:01 pm by

Lai Ziemassvētkos iepriecinātu sev tuvos un mīļos cilvēkus nebūt nav nepieciešams tērēt lielu naudu. Atliek vien nedaudz veltīt laika un ļaut savai fantāzijai vaļu, lai smeltos interesantas Ziemassvētku dāvanu idejas. Tā kā šie ir ģimenes un kopā būšanas svētki, tad galvenais, lai dāvana sniedz siltas un patīkamas emocijas. Noteikti aktuālas ir dāvanas tieši saistībā ar svētku tematiku.

Sadzīvē noderīgas un praktiskas dāvanas

Iespējams, ka visi jau iepriekš ir vienojušies, ka dāvanu vietā labāk grib nopirkt kaut ko derīgu sadzīvei (mazā sadzīves tehnika, televizors, ledusskapis u.tml.). Varbūt kāds jau sen kāro jaunu mobilo telefonu vai portatīvo datoru, kas atvieglotu mācības. Ja līdzekļi atļauj, tad tās no tiesas būtu konkrētajai personai noderīgas dāvanas. Praktiska dāvana būs arī nākošā gada plānotājs, iemīļota žurnāla abonements vai biļete uz koncertu vai izrādi, teātri mākslas mīļotājiem.

Atbilstoši svētku tematikai veltītas dāvanas

Tehnika, protams, ir noderīga, bet Ziemassvētki ir laiks, kad gribas iepriecināt ar mīļām un daudz personīgākām dāvanām. Tādā gadījumā patiesi mīļas dāvanas būs tās, kuras ir pašu gatavotas un tādas, kas nav atrodamas tuvējā lielveikalā. Pats jaukākais, ka dāvanas nav ikdienišķas un ir veltītas svētku tematikai.

Ziemassvētku dāvanas - Mākslīgā Egle

Ziemassvētku dāvanu idejas:

  • Ziemassvētku tematika – Ziemassvētku simbols, sveces (vēl interesantāk, ja būs pašu lietas); adījumi (interesanti cimdi, cepures, šalles);
  • Skaistumam – iemīļotās smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi, vannas piederumu komplekts;
  • Pašu gatavotas – rotaslietas, pašu adījumi; kalendāri nākošajam gadam ar pašu fotogrāfijām vai apdrukāti krekli, krūzītes, priekšauti (ideja Tava, bet darbu var veikt jebkura kompānija, kas piedāvā apdrukās pakalpojumus); paštaisīti apsveikumi, foto rāmīši ar kopīgām fotogrāfijām;
  • Visai ģimenei – galda spēles, saldumi vai gardumu grozi ar aromātisku kafiju vai tējas izlasi, ievārījuma, medus burciņām u.tml.

Lai neiedzītu sevi izmisumā, meklējot dāvanu no lielveikalu masveida piedāvājuma, tās vari izveidot pats! Vēl patīkamāk, ja var saņemt pat vairākas nelielas dāvaniņas, kur var kombinēt kaut ko nopirktu ar paštaisītu. Galvenais, lai dāvana paredzēta konkrētajai personai un sniedz prieku un svētku sajūtu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This