Klientu ērtībām pieejams arī ilgtermiņa kredīts 15 minūtēs

4:40 am by

Esi nolēmis iekārtot mājokli vai veikt remontu un nepieciešama diezgan prāva nauda summa uz vairākiem mēnešiem, pat gadiem? Šādā gadījumā ātrie kredīti laikam nepalīdzēs, jo atmaksas termiņš ir pārāk īss, vien 30 dienas. Tomēr arī uz banku nav jādodas, jo ilgtermiņa kredīts 15 minūtēs pieejams arī internetā, gluži kā jebkurš ātrais kredīts, vien šajā gadījumā aizņemties var uz daudz ilgāku laiku.

Aizņemies internetā – ātri un ērti, lielas naudas summas.

Laikam un ērtībām mūsdienās ir liela nozīme. Aizņemoties internetā, no klienta puses pat nav nepieciešama nekāda lielā piepūle. Vienkārši reģistrējies aizdevēja mājaslapā, kredītu kalkulatorā piesaki vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu un gaidi atbildi. Reģistrēties un pieteikties kredītam var jebkurā laikā, bet pašu kredīta pieteikumus parasti izskata noteiktā darba laikā, kas var būt, piem., no 7:00 līdz 24:00.

Parasti ilgtermiņa aizdevēji nepiedāvā kredītu bez maksas, piem., Vivus. Vivus piedāvā kredītu summā no 50 līdz 1000 latiem uz laiku līdz 24 mēnešiem un neatkarīgi no tā, aizņemies pirmo reizi vai jau atkārtoti, par kredītu būs jāmaksā procentu maksājumi.

vivus ilgtermiņa kredīts

Jebkura gadījumā ilgtermiņa kredīts 15 minūtēs ir izdevīgs, ja nepieciešam diezgan liela naudas summa. Ja parasti pirmais kredīts pie lielākās daļas aizdevēju pieejams maksimums līdz 200 latiem, pie Vivus jau ar pirmo reizi pieejams līdz pat 5 reizēm lielāka summa.

Kāpēc lieki tērēt laiku, ja var aizņemties internetā!

Arī pašiem aizdevējiem daudz vieglāk un ērtāk apkalpot klientus elektroniski, kas nozīmē, ka pakalpojums pieejams plašai auditorijai un arī viņiem tas ir izdevīgi. Kā zināms, aizdevēju interesēs ir tas, lai persona kļūst par pastāvīgo klientu un turpina izmatot viņu pakalpojumus ik reizi, kad radusies tāda nepieciešamība.

Tieši tāpēc, lai atvieglotu aizņemšanās procesu, viss notiek internetā un nav nepieciešama ne ķīla, ne dokumenti un Vivus gadījumā nav jāuzrāda arī izziņas no darba vietas, jo var aizņemties pat tad, ja personai nav regulāru ienākumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This