Ilgtermiņa kredīts – termiņš pat vairāki gadi

1:14 pm by

Ilgtermiņa kredīts būs izdevīgs risinājums, ja esi ieplānojies iegādāties automašīnu, uzsākt mācības vai citādākā veidā ilgtermiņā uzlabot savu dzīvi. Samaksāt par to vienā reizē – tas nozīmētu iecirst pamatīgu robu mēneša budžetā. Ar ilgtermiņa kredītu mēneša izdevumus var sabalansēt. Ilgtermiņa kredītu var noformēt bankā vai arī izvēlēties kredītdevēju internetā. Izpēti comparo.lv veidoto kredītu salīdzinājuma tabulu un izvēlies sev vislabāko!

Vivus.lv un Viasms.lv piedāvā kredītu līdz Ls 1000. Kredīts ir pieejams 20 gadus veciem aizņēmējiem ar Latvijas Republikas piederību. Viasms.lv kredīta atmaksas termiņš ir 12 mēnēšii, Vivus.lv atmaksas termiņš ir 24 mēneši. Abiem uzņēmumiem ir pārskatāmas mājas lapas, kurās ir atrodams līgums, atmaksas grafika plāns, kalkulators, kas palīdzēs izvēlēties visatbilstošāko kredīta apjomu.

Tavas finansiālās labklājības dēļ vēlams, lai kredīta ikmēneša maksājums nebūtu lielāks par 40 procentiem no taviem ikmēneša ienākumiem. Salīdzināšanai: Aizņemoties Ls 1000 uz atmaksas laiku 2 gadi, ikmēneša maksājums Vivus.lv sastādīs Ls 75,83. Bet uz 12 mēnešiem aizņemoties Ls 1000 Viasms.lv mēnesī nāksies maksāt Ls 127, 72. Vivus.lv aizņēmējam piešķir individuālu kredītlimitu, ņemot vērā aizņēmēja iepriekšējo sadarbību ar Vivus un aizņēmēja kredītvēsturi.Lai kredītu noformētu Vivus.lv un Viasms.lv nebūs vajadzīgas izziņas, galvotāji vai ķīla. Bet Bigbank prasīs paplašinātāku pārskatu – konta izdruku par 6 mēnešiem.

Naudas summu līdz pat Ls 4500 uz atmaksas termiņu 60 mēneši varēs aizņemties Bigbank. Lai gan reģistrēties var uzņēmuma mājas lapā, līgums būs jāparaksta klātienē, Bigbank klientu apkalpošanas centrā, Latvijas Pasta nodaļās vai izmantojot kurjera pakalpojumus.

 Visi kredītdevēji sadarbojas ar Latvijas lielākajām bankām, šādi paātrinot kredīta pārskaitīšanu. Vivus.lv un Viasms.lv kredīts tiks pārskaitīts tās pašas dienas laikā. Ja nauda ir nepieciešama jo īpaši ātri, tad kredītu vēlams noformēt dienas pirmajā pusē. Bigbank gadījumā tas prasīs pāris dienu. Neskaidrības palīdzēs atrisinās klientu konsultanti, kas aizņēmēju ērtībai ir pieejami katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This