Cik droši ir iepirkties interneta veikalos?

1:50 pm by

Šobrīd ir skaidrs, ka tehniskajam progresam mūsu dzīvē ir liela loma. Masveida iepirkšanās veikalos pamazām paliek pagātnē. Daudzus māc bažas par to, cik droši ir iepirkties interneta veikalos. Ņemot vērā to, ka interneta veikali ik dienu strādā pie tā, lai klientu datiem nodrošinātu konfidencialitāti un garantētu aizsardzību, raizēm par iepirkšanās drošību internetā, nav pamata.

Nav šaubu, ka interneta veikals 220.lv (www.220.lv) kļūs arī par Tavu labāko interneta veikalu. Interneta veikals 220.lv būs Tavu sabiedrotais dažādās dzīves situācijās – gan laikā, kad meklējat izsmalcinātu dāvanu draugam, gan tad, ja mājās ir salūzusi veļas mašīna vai ir nepieciešamība pēc jauna televizora. Visas šīs problēmas atrisinās jaunu lietu iegāde. Neatliec uz vēlāku laiku savu izvēli.

interneta veikali - 220lv

Drošības risinājumi – interneta veikalu sistēmu pamatā

Nevajag baidīties iepirkties internetā. Iepirkšanās internetā, protams, ir labs laika un naudas ietaupījums. Jau tagad ir skaidrs, ka visā pasaulē ievērojami pieaug interneta tirdzniecības apgrozījums un tas notiks arī turpmākajos gados.Ja uzticēsies, tad interneta veikals 220.lv kļūs par Tavu drošāko iepirkšanās veidu jau šodien. Interneta veikalā 220.lv pirkumu drošību garantē pasaulē pazīstamais drošā pieslēguma variants SSL (Secure Socket Layer), kuram sertifikātu piešķir Starptautiskais elektroniskā paraksta sertificēšanas centrs Comodo. Interneta veikalam 220.lv  neapšaubāmi rūp lietotāju datu drošība (zināms, ka izmantojot SSL sertifikātu, lietotāja dati starp pārlūkprogrammu un serveri tiek nodoti šifrētā veidā). Viens no iepirkšanās internetā drošības pasākumiem ir preces garantija. Jums jāpārliecinās, ka izvēlētais interneta veikals to piedāvā. Interneta veikals 220.lv Tev neliks vilties. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks būs norādīts klāt pievienotajā aprakstā.

Interneta veikalos ir iespēja iegādāties dažādas preces, taču ar iepirkšanos vajag būt uzmanīgiem. Lai nenokļūtu krāpnieku nagos, ir vērts atcerēties, ka savu datu izplatīšana internetā var kaitēt Jums pašiem, tāpēc vienmēr izvēlieties drošas paroles un pārbaudiet vai darījuma informācija ir kodēta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This