Internets Liepājā

12:29 pm by

Baltijas Jūras piekrastē atrodas Latvijas ostas pilsēta Liepāja, kas pēc iedzīvotāju skaita ir trešā lielākā Latvijas pilsēta. Liepājā ir moderna un attīstīta mūsdienu tehnoloģiju vide, kur vienu no galvenajām lomām ieņem interneta komunikācijas. Tāpēc liepājnieki vēlas zināt, kādi interneta pieslēguma veidi ir pieejami pilsētā, kurā piedzimst vējš?

Ne tikai Liepājā, bet arī Latvijā ātrākais ir optiskā interneta pieslēgums. Cenas un kvalitātes ziņā Lattelecom jau iekarojis daudzu klientu uzticību Liepājas centra galvenajos rajonos. Par Lattelecom komentāri ir lieki, jo uzņēmums gadu gaita jau ieguvis droša un izdevīga biznesa partnera reputāciju.

Dažādus interneta pakalpojumus Liepājā sniedz arī Studio7 PRO, kas piedāvā izvēlēties kādu no Jūsu vēlmēm nepieciešamajiem interneta pieslēguma variantiem birojā vai mājvietā.

Savukārt kompānija „OSTKOM” piedāvā kvalitātes un ātruma ziņā līdzvērtīgu internetu. Kā tas darbojas? Datu pārraide notiek pa tīkla optisko maģistrāli līdz mājas komutatoram. Pieslēgšanās interneta tīklam notiek ierīkojot tīkla kabeli no mājas komutatora, bet pie abonenta datora signāls nonāk caur tīkla karti. Katrs abonents saņem platjoslas piekļuvi tīklam pa dalītām līnijām, balstoties  uz vienu vadošo tehnoloģiju, kuras pieslēgums ātrums ir līdz 200 Mbit/s. Tas ir izstrādāts un īpaši paredzēts lietotājiem, kuriem ir lielas prasības pēc sakaru kanāla caurlaides ātruma. Kompānija piedāvā tarifu plānu “HERMESS PLUSS” ar ātrumu 3 Mbit/s, bet interneta pieslēguma maksa būs 10 lati. Tā ir samērā augsta summa par šādu interneta ātrumu, jo, kā zināms, Lattelecom piedāvā lētākus un izdevīgākus variantus.

Liepājā darbojas arī kompānija Kurzemes Telekom, kas tika dibināta 2009. gadā. Uzņēmums cenšas nodrošināt vietējiem iedzīvotājiem piekļuvi internetam un fiksētiem telefonsakariem tur, kur tas nav pieejams kabeļoperatoriem. Nelielais uzņēmums nodrošina ar  augstu pakalpojumu kvalitāti, plašu tarifu plānu spektru par izdevīgām cenām, balstoties uz individuālu pieeju katram klientam.

Arī Karnel.lv Liepājā piedāvā gan interneta, gan telefonkomunikāciju ierīkošanas iespējas. Kernel.lv pieslēgšana ir bezmaksas, taču tā pieejamība ir visai ierobežota (ar pakalpojumam pieejamo māju sarakstu var iepazīties uzņēmuma mājas lapā). Liepājā ir plaši pieejami firmas Elektrons & K pakalpojumi, kas galvenokārt nodrošina ar s interneta un kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniegšanu pilsētas teritorijā. Lētākais pieslēgums ar lejupielādes ātrumu 2Mbit/s  izmaksās 4,54Ls/ mēnesī.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This