Internets Latvijā

12:11 pm by

internetsInternets ir nepieciešams gandrīz katram cilvēkam. Internets dod plašas iespējas darbam, mācībām, atpūtai un izklaidei. Pārsvarā internetu lieto pilsētu iedzīvotāji, bet mūsdienās arī lauku iedzīvotāji sāka lietot internetu, tāpēc internets laukos kļuva par prioritāti interneta provaideriem. Lauku iedzīvotāji skaits ir lielāks par pilsētu iedzīvotāju skaitu, tāpēc tie interneta provaideri, kuri piedāvā savus pakalpojumus ne tikai Rīgas iedzīvotājiem, bet visiem Latvijas iedzīvotājiem, būtiski paplašina savu mērķa auditoriju.

Lattelecom DSL internets ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Interneta ātrums ir no 2 Mbit/sek līdz pat 10 Mbit/sek. Ja nepieciešams ātrāks un drošāks internets, Lattelecom piedāvā arī optisko internetu. Optiskā interneta pieslēgumam nepieciešams kolektīvs pieteikums no pietiekami liela iedzīvotāju skaita, ja optiskā kabeļa ierīkošana ir dārgs un sarežģīts process, un Lattelecom nevar atļauties to piedāvāt katram lauku iedzīvotājam individuāli.

Derētu atcerēties, ka Optiskais internets un DSL internets – ir divas ļoti atšķirīgas tehnoloģijas. Abas nodrošina klientiem liela ātruma internetu, bet Optiskajam internetam salīdzinājumā ar DSL, ir liela priekšrocība ātruma un jaudas ziņā. No otras puses, Optiskais internets pagaidām nav tik plaši pieejams, jo Lattelecom sāka Optiskā interneta infrastruktūras izbūvi tikai 2009.gadā.

DSL internets ir plaši izplatīts visā Rīgā un arī visā Latvijā, to var pieslēgt jebkurai mājai un jebkuram dzīvoklim, kā arī cena par to ir neticami zema. Lattelecom piedāvā vislabākus un arī vislētākus interneta veidus un interneta pieslēguma variantus. Lattelecom ir viens no lielākajiem un populārākajiem interneta provaideriem Rīgā un visā Latvijā.

Tele2 piedāvā pakešdatu interneta pārraides minimālo ātrumu gan augšupielādei, gan lejupielādei līdz 9,6 kbit/s. Ja rodas jebkādi bojājumi vai traucējumi, Tele2 darbinieki novērš tos ļoti atri, lai klientu pieeja internetam būtu nepārtraukta.

Bite piedāvā vienu no labākajiem bezvadu interneta veidiem, jo to var izmantot visā Latvijas teritorijā, ieskaitot laukus un dabas atpūtas vietas. Klientiem būtu svarīgi atcerēties, ka 3G zona ir tikai pilsētās un pilsētu apkārtnēs, bet laukos un pārejā Latvijas teritorijā ir pieejama tikai 2G zona jeb GPRS.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This