Īpašas dāvanas mīļotajai sievietei

3:44 pm by

Tev nav otras iespējas, lai atstātu pirmo iespaidu un tāpat arī ar pirmo pasniegto dāvanu kādai īpašai sievietei. Neatkarīgi no tā, tā ir dzimšanas diena, kāzu gadadiena vai kādi citi gada svētki, dāvanas atrašana un pasniegšana var būt diezgan izaicinošs pasākums. Vajag padomus, lai atstātu labāko iespaidu pasniedzot dāvanu sievietei? Ieskaties zemāk minētajos priekšlikumos.

Padari dāvanu personīgu

Dāvanas sievietei, kas ir personalizētas un parāda, ka Jūs klausāties sievietē parasti ir tās labākās. Lūkojies pēc kaut kā, kas atbilst viņas interesēm, bet ir neliels, ne pārāk dārgs un par ko esi drošs, ka viņai šādas lietas vēl nav. Pievērs uzmanību norādēm, ko sieviete dod, jo bieži vien sievietes mēģina netieši norādīt, ko vēlētos – ja ieklausīsies, patīkami pārsteigsi viņu pasniedzot ne vien dāvanu, ko viņa vēlas, bet arī ar faktu, ka uzklausīji viņu.

Atsaucies uz Jūsu kopīgo saikni

Stiprini Jūsu saikni piemeklējot dāvanu, kas atgādina Jums abiem par kādu nozīmīgu brīdi Jūsu kopā būšanas laikā, piem., ar kādu iekšēju, bet mīļu joku. Sievietes ir daudz emocionālākas un novērtēs, ja pacentīsies dāvanu izgatavot pats – kaut vai tas būtu CD ar ierakstītu viņas mīļāko izpildītāju dziesmu izlasi. Un atceries, ne jau naudā tā nozīme, piem., ja spēlē mūzikas instrumentu, kāpēc neuzkomponēt kādu dziesmu vai nesacerēt mīļu dzejoli, kas uzrakstīt uz kartiņas un paslēpts skaistā ziedu pušķī. Liec lietā izdomu.

Pievērs uzmanību dāvanas sagatavošanai jau laikus

Nekas tā nespēj sabojāt pārsteigumu kā pēdējā minūtē sagrabināta dāvana. Jau iepriekš vari padomāt par kādu jauka restorāna vai SPA salona apmeklējumu, ļaujot viņai relaksēties no savām darba dienām. Šāda veida dāvanas sievietēm noteikti tiks novērtētas, kā arī, Jūs šāda veida dāvanu karti varat izmantot divatā. Pat, ja tomēr aizkavējies ar dāvanas sagatavošanu, dāvanu karte izglābs situāciju.

DALDER.LV piedāvā dāvanu kartes jebkurai dzīve situācijai – dažādi piedāvājumi no SPA centriem, skaistumkopšanas saloniem un kabinetiem, aktīvās atpūtas izklaides dāvanu karšu veidā. Apmeklējot viņu mājas lapu sadaļā „dāvanas sievietei” atradīsi potenciālo dāvanu arī savai mīļotajai. Pasūti dāvanu karti online un saņem e-pastā vai skaistā dāvanu aploksnē, kuru vari pasniegt kopā ar ziediem vai saldumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This