Kur dabūt nelielu aizdevumu?

6:07 am by

Bankas piedāvā visa veida aizdevumus – patēriņa, studiju, hipotekāros. Bet neviena bankas nepiedāvā aizņemties nelielu summu, piemēram, divdesmit latus. Bet ko darīt, ja šāda summa ir nepieciešama? Piemēram, ir sestdiena, pēkšņi sasāpējies zobs. Izdodas tikt pie zobārsta, zobs salabots, sāpes pārgājušas, bet maks palicis pilnīgi tukšs. Alga gaidāma tikai pirmdien, bet arī brīvdienās ēst gribēsies. No draugiem kaut kādu iemeslu dēļ arī nav iespējams aizņemties. Banka šādā situācijā nebūs palīgs, jo, pirmkārt, reti kura bankas filiāle strādā brīvdienās, otrkārt, bankas nedod mazus aizdevumus. Bet tev tiešām nepieciešams tikai tik cik ēšanai līdz pirmdienai, algas dienai, lielāku summu nav nepieciešams aizņemties, turklāt tu esi gatavs uzreiz pēc algas saņemšanas aizdevumu atdot.

Par laimi, ir kompānijas, kas piedāvā nelielus īstermiņa aizdevumus. Piemēram, smscredit.lv. ir vairāki iemesli, kāpēc ir vērts izmantot smscredit.lv piedāvātos pakalpojumus. Pirmkārt, aizdevuma saņemšana no smscredit.lv ir patiešām vienkārša. Ir jāreģistrējas smscredit.lv mājas lapā, kur jānorāda personas kods, kas nepieciešams, lai pārbaudītu kredītvēsturi, kā arī kontaktinformācija. Pēc reģistrēšanās ir jāizvēlas vēlamā kredīta apjoms un termiņš. Lai apstiprinātu profilu, uz smscredit.lv kontu jāpārskaita viens santīms. Tas nepieciešams, lai smscredit.lv varētu pārliecināties, ka reģistrējoties norādītā informācija ir pareiza.

Smscredit.lv piedāvā aizdevumus sākot no pieciem latiem ar apmaksas termiņu no vienas līdz trīsdesmit dienām. Smscredit.lv ir ideāls risinājums, ja tev nepieciešams aizņēmums uz patiešām īsu laika posmu, piemēram, līdz algai. Smscredit.lv izceļas arī ar to, ka pirmo aizdevumu līdz pat divsimt latiem piedāvā bez maksas. Vēl viena patīkama papildiespēja, ko saviem klientiem piedāvā smscredit.lv ir iespēja pagarināt aizdevuma atdošanas termiņu. Arī šāda iespēja var būt noderīga kādos neparedzētos apstākļos.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This