Izdevīga cena planšetdatoram? Kurš labāks?

4:36 pm by

planšetdators

 

 

 

 

Dažādi modeļi, dažādi ražotāji, nodrošinājumi un funkcijas. Protams, arī atšķirīgas cenas. Reizēm pusi no noteiktās cenas maksājam par zīmolu vien, tomēr tā kā mūsdienu pasaulē zīmoliem ir liela loma – daudzi izvēlas tieši šādu pieeju. Tas gan nenozīmē, ka produkts būtu sliktāks, kā citi, tikai cenas ziņā daudz dārgāks. Īpaši to novērojam pie dažādām tehnoloģiju ierīcēm – datori, spēļu konsoles, viedtālruņi, planšetdatori. Aizkostā ābolīša ierīce maksā krietni vien dārgāk – tāpēc, ka zīmols, tomēr cilvēki jaunākos produktus sagaida neiedomājami garās rindās, izdodot krietni vien lielas naudas summas par šādu ierīci. Tāda ir izvēle, un nekā nepareiza jau tur nav. Tomēr tie, kas pirms tādas ierīces iegādes, kā planšetdators, vērš uzmanību arī uz cenu, mēdz izskatīt dažādus piedāvājumus, nereti izvēloties patiešām labāko.

Viens no populārā planšetdatoru gala – iPad Air, zināms arī kā iPad 5. Mini variantā, sākot no nedaudz vairāk nekā 300 eiro, līdz pat 9.7 collu izmēram, kas izmaksās teju 900 eiro. Apple produkts, tāpēc arī cena atbilstoša. Modelis plāns, izturīgāks, vieglākais savā klasē un gana kompakts. Arī gana jaudīgs – ar 64 bitu A7 procesoru, izturīgu bateriju, ietilpīgu operatīvo atmiņu un ārkārtīgi labu ekrāna izšķirtspēju (jo īpaši ierīcēm lielākajos izmēros). iPad iebūvētās unikālās Touch ID tehnoloģija nodrošinās lieliska līmeņa aizsardzību visai informācijai, kas tiks uzglabāta planšetdatorā, līdz ar to biznesam un darījumu cilvēkiem šis varētu būt lieliski piemērots risinājums. Jaunā iOS 8 operētājsistēma tiek atzīta kā visu laiku progresīvākā. Iespēja dalīties ar informāciju, savienot viedtālruni (iPhone, protams) ar planšetdatoru, lai pārvietotu informāciju, lieliska dokumentu un failu uzglabāšanas kārtība un drošība, ļaujot tiem piekļūt no citām ierīcēm, ja nepieciešams. Īsumā – lieliska ierīce, nu, arī cena atbilstoša – augsta.

Nedaudz zemākā cenā Windows planšetdatori – Lenovo Miix 2 vai 3. 7 – 10 collu izmēros, viegla ierīce ar labu 5 megapikseļu aizmugurējo kameru un veiksmīgu Windows 8.1 operētājsistēmu. Labi zināmais Intel procesors, krietna iebūvējamā atmiņa. Uz pusi mazāks baterijas darbības ilgums, nekā Apple produktam, tomēr arī 7-9 stundas dzīvotspējīga baterija ir krietni vien daudz. Cenā sākot no pāri 200 līdz 500 eiro, atkarībā no modeļu dažādības, Lenovo Miix 3 – vidēji 300 eiro. Labs un lēts ir arī Asus ražotāja planšetdators – 7 līdz 10 collas izmēros. Cenā sākot zem 100 eiro, gana laba izšķirtspēja, iebūvētās atmiņas daudzums apjomīgs, tikpat laba iebūvētā kamera kā Lenovo tipa planšetdatoriem, baterijas darbības laiks gan īsāks, tomēr tas nav spēcīgs mīnuss, novērtējot šo ierīci.

Kopumā, planšetes var izvēlēties visdažādākajās cenās, atkarībā no prasībām, vēlmēm un meklētā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This