Rūpējies par tīrību ērti – izmanto paklāju servisu

11:33 am by

Neskatoties uz to, ka darbavietas grīdas tiek atbilstoši slaucītas un mazgātas, sliktos laika apstākļos, tās ir slapjas un netīras, radot nepatīkamu ap,tmosfēru un paaugstinot risku paslīdēt? Uzņēmuma Berendsen nodrošinātais pakalpojums maināmo paklāju serviss palīdzēs šinī situācijā. Šis ir pakalpojums, kas nodrošina izdevību ilgāku brīdi uzturēt telpas tīras, kā arī nodrošina grīdu aizsardzību. Patiešām noderīgs maināmo paklāju serviss un citi uzņēmuma Berendsen piedāvātie piedāvājumi var būt lietus un sniega laikā.

Maināmo paklāju serviss ir neaizstājama izdevība jebkuram birojam ne vien uzturēt grīdas ilgāk sausas, bet arī lieki netērēt resursus, kas vajadzīgi telpu uzturēšanai, jo:

•   grīdas nav tik bieži jāuzkopj;

•   grīdu segums kalpos ilgāku laiku;

•   tiks palielināta drošība.

Ietaupījums tiek nodrošināts, jo paklāju serviss piedāvā iespēju uzreiz cīnīties ar telpu piegružošanu ar mitrumu un netīrumiem – grīdas būs daudz tīrākas un to uzkopšana būs lētāka!

Nozīmīgākais uzdevums, kuru nodrošina paklāju serviss ir panākt, lai jūsu uzņēmumā visu laiku būtu tīri, kā arī lieliskā kondīcijā esoši maināmie paklāji. Šajā pakalpojumā tiek ietverta paklāju aizvešana, maināmo paklāju noma, iztīrīšana un pārējie veicamie darbi paklāju uzturēšanai atbilstošā kondīcijā. Tāpat maināmie paklāji tiek piesūcināti ar speciālu šķīdumu, kas paildzina paklāju izmantojamības laika brīdi, kā arī uzlabo funkcionalitāti.

Grīdassegas nevajag pirkt, ja jums tiek nodrošināta maināmo paklāju noma – šī ir īpaši nozīmīga paklāju nomas priekšrocība. Ja noma nebūtu pieejama jums vajadzētu saskarties ar krietni lielākām grīdassegu izmantošanas cenām. Paklāju noma arī nodrošina, ka darbavietas telpas nevajag uzkopt tiiko kāds ienāk pa durvīm, turklāt, grīdu segums ir ļoti labi saglabāts. Grīdas nebūs slapjas pat lietus laikā un samazināsies iespēja paklupt.

Atkarībā no tā, kuram uzdevumam jums grīdassega vajadzīga, jāizvēlas atšķirīgs tās veids. Proti, kokvilnas paklāji spēj uzsūkt līdz piecām reizēm vairāk ūdens kā tie sver, šī iemesla dēļ tie ideāli palīdzēs laitainās dienās, savukārt, gumijas paklāji jeb skreiperi ir izstrādāti lielo netīrumu notraušanai no apaviem. Pie AS Berendsen tiek piedāvāti atšķirīgu tipu paklāji, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, kā arī oriģināla dizaina vai spilgtu toņu paklāji iespaida panākšanai.

Ienc šeit un piesakies kvalitatīvam paklāju servisam pie Berendsen!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This