IZZI ideāls komplekts – Interaktīvā TV + Bezmaksas internets

3:44 pm by

Mums visiem patīk, ka varam iegūt vairākas vajadzīgās lietas par vienas cenu vai arī ar atlaidi. Tas ļauj ieekonomēt gan laiku, gan naudu, kā arī dažkārt vienlaicīgi atrisināt vairākus aktuālus jautājumus. Piemēram, viens pakalpojumu sniedzējs gan TV, gan internetam ļauj neapjukt rēķinos un ir praktisks no dažādu aspektu puses.

IZZI piedāvā savu ideālo komplektu: Interaktīvā TV + Bezmaksas internets.

Abi šie pakalpojumi ir nepieciešami ļoti daudzās mājsaimniecībās, kurās tās iemītnieki ir aktīvi TV vērotāji un interneta izmantotāji. IZZI piedāvājums ir spēkā līdz pat 6.janvāri (Rīgā, Ādažos, Rēzeknē un Ludzā un citviet Latvijā, kur ir IZZI pakalpojumu tehniskās ierīkošanas iespējas, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.  Interaktīvo TV + Bezmaksas internetu ir iespējams sākt izmantot no 12.60 LS mēnesī.  Turklāt jaunajiem klientiem viens abonēšanas mēnesis bez maksas, bet jaunajiem un jau esošajiem klientiem, pieslēdzot šo pakalpojumu, mēnesi nebūs jāmaksā arī par TV kanāliem Viasat Filmas un Viasat Sports.

Interaktīvā televīzija ir jauns pakāpiens televīzijas attīstībā.

Tā sniedz vēl plašākas iespējas un arī kvalitāte attēlam un skaņai ir augusi. Klientam ir tiesības būt prasīgam. Savukārt internets ir kļuvis par ierastu funkciju ārkārtīgi plašam klientu lokam. IZZI ir izteicis savu ideālo piedāvājumu. Kompānijas interneta vietnē ir iespējams iepazīties ar detalizētāku informāciju, pieteikties šim pakalpojumam un jau pa visam drīz sākt to izmantot.

Izvēlē par labu komplektiem kļūst arvien izdevīgāka un cilvēku interese tikai pieaugt.

Ja ģimenē izdevumi tiek rūpīgi plānoti un katrs lats ir svarīgs, šāda rīcība ir tikai saprātīga. Ir jāizmanto iespēja saņemt vienā komplektā vairākus piedāvājumus. Tas ļauj ietaupīt uz rēķina, kā arī pasargāt sevi no liekām raizēm, ko nereti nākas piedzīvot dažādo pakalpojumu sniedzēju dēļ. Atrodi savu ideālo komplektu un atbrīvojies no visām raizēm.

Arī Lattelecom piedāvā lieliskus komplektus. Piemēram, internets + TV + tālrunis ir pieejams sākot no 19.82 LS mēnesī. Lattelecom piedāvātais internets ir stabils un uzticams, interaktīvā TV – mūsdienīgākā TV Latvijā, ar plašām iespējām un kanālu klāstu, kā arī ar raidījumu arhīvu, video nomu, programmu TV ekrānā, valodas maiņu un citām iespējām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This