IZZI TV gids

8:14 pm by

Izzi saviem klientiem – digitālās televīzijas skatītājiem – piedāvā lielisku papildiespēju, kas ļaus pārlūkot televīzijas kanālu plašo piedāvājumu, neatejot no televizora – TV gidu. Lietojot Izzi piedāvāto TV gidu, varēsi aizmirst par drukātajām televīzijas programmām vai televīzijas programmām internetā. Izzi nodrošina televīzijas programmu visiem piedāvātajiem kanāliem. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā, ka drukātajās televīzijas programmas bieži vien ir publicētas tikai pašu populārāko kanālu programmas, bet atrast korektu un precīzu kāda kanāla programmu internetā reizēm var būt laikietilpīgi un sarežģīti.

IZZI TV gids

Izmantojot Izzi piedāvāto TV gidu, varēsi ērti ieplānot, kuru filmu, seriāla kārtējo sēriju vai ziņu pārraidi skatīties uzreiz un kam pievērsties vēlāk, jo TV gidā uzskatāmi redzams, cikos konkrētā pārraide sākas un cikos beidzas.

Izmantot TV gidu ir viegli – jāveic vien pāris darbības ar pulti, lai tas, ērts un viegli pārskatāms, parādītos televīzijas ekrānā.

TV gids ir tikai viena no lieliskajām papildiespējām, ko Izzi piedāvā saviem klientiem – televīzijas skatītājiem. Izzi lietotājiem tiek piedāvātas arī tādas papildu funkcijas kā valodas un subtitru izvēle, kanālu bloķēšana un iecienītāko kanālu izlases izveidošana.

Kanālu bloķēšana parūpēsies, lai, piemēram, bērniem nebūtu pieejami kanāli, kuru saturs nav viņiem piemērots. Nobloķētos kanālus iespējams atbloķēt tikai ievadot pin kodu. Savukārt iecienītāko kanālu izlases izveidošana ļaus pārlūkot iecienītākos un visbiežāk skatītos kanālus, nelecot pāri kanāliem, kuru saturs nešķiet tik interesants, kā arī neapgrūtinot atmiņu, mēģinot atcerēties visas iecienītāko kanālu pozīcijas.

Visas šeit piedāvātās papildiespējas tiek nodrošinātas Izzi digitālās televīzijas skatītājiem, kam tiek piedāvāta arī plašs un daudzveidīgs kanālu klāsts, lieliska skaņas un attēla kvalitāte, kā arī vairākas citas jaukas un lietderīgas iespējas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This