IZZI TV piedāvājums – kanālu izvēle visām gaumēm

11:40 am by

Katru dienu cilvēks ir dažādu izvēļu priekšā, tas attiecas arī uz izklaidi un atpūtu. Nav šaubu, ka mūsdienu pasaulē ir daudz iespēju. Sen jau pagājuši ir tie laiki, kad veikala plauktos bija atrodams vienas firmas ražotājs. Savā ziņā līdzīgi ir arī ar televīziju. Mūsdienās tās piedāvājums ir gana plašs. Var skatīties ne tikai Latvijas kanālus, bet arī visu to, ko piedāvā apkārtējā pasaule. Pastāv izvēles brīvība visām gaumēm.

Arī IZZI saviem klientiem piedāvā plašu kanālu klāstu. Kopā ar IZZI televīzijas bāzes paku ir iespējams komplektēt dažādas tematiskās pakas atbilstoši savām interesēm, vecumam vai dzīves pārliecībai – sports, mūzika, filmas vai zinātne, viss, kas interesē tieši Tevi.  Bāzes pakas cena ir sākot n 6 latiem mēnesī. Paku cenas ir sākot no 2.00 LS mēnesī.

Tātad, ko tad īsti piedāvā IZZI TV? Piemēram, filmu pakā ir iekļauti 12 kanāli, kuri piedāvā sākot jau no redzētiem, bet iemīļotiem grāvējiem, beidzot ar romantiskajām komēdijām, kuras tikai nesen rādītas kino teātros. Tikmēr pakā Pasaule ir iekļauti TV kanāli no Francijas un Polijas. Tas sniedz lielisku ieskatu tajā, ko redz, kā dzīvo un kas svarīgs ir cilvēkiem aiz Latvijas robežām.

IZZI TV piedāvā arī VIASAT filmu un sporta kanālus. Tā ir lieliska iespēja visiem Rīgas Dinamo faniem sekot līdzi visām mājas spēlēm tiešraidē, kā arī aizrautīgi just līdzi lielajam tenisam un F1 sezonas noslēguma kaislībām. Tāpat piedāvājuma ir arī daudzi kanāli bērniem, mūzikai un pārraidēm krievu valodā. IZZI kanālu izvēle tiešām atbilst visām gaumēm. Kompānijas mājas lapā ir iespējams iepazīties ar visiem piedāvātajiem TV kanāliem, kā arī ar abonēšanas noteikumiem un citām televīzijas iespējām.

Uzņēmums IZZI gan nav vienīgais, kas piedāvā plašu kanālu klāstu. Arī Lattelecom Virszemes TV saviem klientiem piedāvā līdz pat 57 kanāliem, kuri arī ir sagrupēti tematiskajās pakās, lai klientiem būtu izdevīgāk un vieglāk izvēlēties savām interesēm atbilstošāko.

Var droši apgalvot, televīzijas kanālu izvēles iespējas ir tik plašas, ka ir jāuzmanās, lai neapjuktu. Šis mulsums gan ir patīkams, jo norāda uz izvēles brīvību televīzijas pasaulē, un, jo tā lielāka, jo interesantāk visiem, kas to vēro.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This