Jaunumi hostinga tirgū 2013.gadā

10:09 am by

Hostinga tirgū ik pa laikam ienāk kādi jauni piedāvājumi, bet ko no tā visa ir vērts pieminēt un kādie, jaunumiem vajadzētu pievērst uzmanību?

hostinga jaunumi 2013

Par vērtīgāko novitāti hostinga tirgū Latvijā būtu uzskatāms Garmtech piedāvātais jaunums SSD hostings, kas jums nodrošinās ātrāku mājaslapas ielādi gala lietotājam. Atkarībā no mājaslapas ātrdarbības izmaiņām, jūs varat gaidīt arī uz izmaiņām Google meklēšanas rezultātos. Ja esat ECO lietu cienītājs, tad ir vērts zināt, ka SDD cietie diski kalpo ilgāk un patērē mazāk enerģijas – tātad ir draudzīgāki videi.

Otra novitāte, kas šķiet noderīga mājaslapu īpašniekiem ir izdalītā IP adrese. Arī iepriekš hostingu pakalpojuma sniedzēji piedāvāja atsevišķu IP adresi, bet šis pakalpojums tika piedāvāts tikai nomājot serveri vai virtuālo serveri. Kādas priekšrocības nodrošina atsevišķa IP adrese un vai tā ir jums nepieciešama? Pirmkārt izdalīta IP adrese dos jums iespēju izsūtīt vēstules saviem klientiem un partneriem, nebaidoties, ka spamotāju dēļ (kuru mājaslapa ir izvietota uz tā paša hostinga) jūsu vēstules nesasniegs jūsu klientus un partnerus. Otrkārt atsevišķa IP adrese var piešķirt arī lielāku SEO vērtību jūsu mājaslapai.

Un vēl viena hostingu novitāte, kas gan tirgū ir novērota jau pirms 2013.gada – ir rēķinu apmaksa caur tādu elektronisko maksājumu sistēmu kā PayPal. Lai arī šī novitāte nekādi neietekmēs jūsu mājaslapas drošību un ātrdarbību, taču e-komercijas veicējiem hostinga apmaksa caur PayPal ir izdevīgāka kā pārskaitīt naudu uz bankas kontu un tad apmaksāt rēķinus.

Labs hostings 2014.gadā noteikti būs tāds hostings, kas būs draudzīgs, tehnoloģiski moderns un kas sekos līdzi SEO vadlīnijām un ieteikumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This