Kā izvēlēties sev atbilstošas parfmēriju?
Lai papildinātu savu tēlu ārpus mājas, ierasto aksesuāru vietā var izmantot arī aromātus, kas ir pieskaņoti pasākumam, apģērbam un tā brīža garastāvoklim. It kā jau liekas vienkārši – nopērc smaržu pudelīti, uzpūt un viss. Bet tā nebūt nav. Pareiza smaržu lietošana ir saistīta ar sava ķermeņa pazīšanu un saklausīšanu par to, ko tas vēlas mums teikt. Varētu šķist smieklīgi, tomēr tā ir taisnība, jo mainoties gadalaikiem, ķermenis arī piedzīvo pārmaiņas, kad ir piedzīvotas savādākas izjūtas, dažreiz var gadīties, pirmstam mīļākās smaržas vairs nešķiet tik patīkamas. Smaržas iedala trīs lielās grupās – klasiskās, jutekliskās un delikātās.
Parfimērija ir lieliska sfēra, kas liek mūsu degunam justies kā septītajās debesis, ja ir izveidots aromāts, kurš nav pārāk spēcīgs un traucējošs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, kas palīdz noteikt pareizās proporcijas tā, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Visas mums apkārt esošās smaržas, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tieši tāpēc nedrīkst kļūdīties izvēloties proporcijas. Ņemot vērā to, ka smaržas nonāk tiešā saskarē ar ādu, vēl viens solis smaržu izveidē ir smaržīgo eļļu pārbaude, lai noskaidrotu vai eļļa nav alerģiska.
Šāda veida aromāti būs piemēroti sievietēm, kas ir pārliecinātas par sevi, izceļas ar drosmi un kaisli. Šo smaržu sastāvā parasti var atklāt krāšņu ziedu buķeti, bet tai pašā laikā var sajust citronu vai ko saldu, kā vaniļu. Smaržas raksturo pats lietotājs – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.
Ir svarīgi izprast to, kādu aromātu vēlamies valkāt, jo, ja lietosim smaržas, kas nav līdz galam patīkamas mūsu ožai, jutīsimies nekomfortabli, kas savukārt atsauksies uz mūsu darbiem.
Ir svarīgi klausīties ķermenī un saprast tā vajadzības, jo ķermenis pats izstāstīs, ko tas meklē, lai justos ērti. Ziemā tādas maņas kā oža zaudē mazliet savu efektivitāti, tādēļ ķermenim siltāk un patīkamāk liks justies piesātināti un silti aromāti. Mainoties gadalaikam, mainās arī mūsu garastāvoklis. Pavasaris un vasara ir zināmi kā priecīgie mēneši, jo ziedot visam visapkārt, ziedam arī mēs. Atnākot vēsākam un pelēkākam laikam, arī mūsu garastāvoklis paliek drūmāks un, lai to mainītu, vajag kaut kā iepriecināt savu ķermeni un prātu, piemēram, lietojot patīkamus un siltus aromātus.
Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai