Kā man palīdzēja mārketinga aģentūra

6:30 pm by

Jauniem cilvēkiem viemēr šķiet, ka visu spēj un zina paši. Domā, ka tiks galā ar visu saviem spēkiem. Tā arī ir iespēja pašapliecināties, bet vairumos gadījumu šis ceļš neved uz izcilību, jo katrs cilvēks nevar būt izcils visās jomās. Lai sasniegtu pilnību, nenogurstoši jāizkopj savas zināšanas un prasmes tajā jomā, kuru no sirds mīlam.

Man tā bija bērnu apģērbu un aksesuāru radīšana. Biju īstenojusi vairākus gadus lolotu sapni un uzsākusi bērnu aģērbu un aksesurāru dizainēšanu un šūšanu no ekoloģiskiem un organiskiem audumiem. Ierosme šai idejai bija manas meitiņas, kurām bija sintētisku audumu nepanesība un ļoti alerģiska āda. Bija lielas grūtības nopirkt komfortablu un ādai draudzīgu apģērbu. Pirku to ārzemju interneta veikalos, bet tas bija ļoti dārgi. Radās doma sākt piedāvāt arī Latvijā ražotu bērnu apģērbu no ekoloģiskiem materiāliem. Ražošanu uzsāku savā dzīvoklī, jo negribēju sākumā tērēt naudu par telpu īri. Bija jāpagaidā brīdis, kad nostabilizēsies ienākumi. Protams, biju iedomājusies, ka pati tikšu ar visu galā – ar dizainu, šūšanu, pārdošanu un grāmatvedību. Tomēr pēc pirmajiem nopietna darba mēnešiem sapratu, ka esmu pārgurusi un biznesam nav vajadzīgo apgriezienu. Jutu ka problēma ir pārdošanas jomā, kurai man nebija gana laika pievērsties. Sapratu, ka nepieciešams īstenot dažādus mārketinga pasākumus. Biju spiesta atzīt, ka pašai nepietiek zināšanu šajā jomā un vajadzīgs speciālistu padoms.

Mārketinga aģentūras pakalpojumi

Nolēmu vērsties pie mārketinga aģentūras, kuras darbinieki varētu sniegt man vajadzīgos ietikumu, kā efektīvāk izmantot nelielo reklāmas un pārdošanas budžetu. Pamanīju kādas aģentūras reklāmu internetā un iepazinos ar tās pakalpojumiem uzņēmuma mājas lapā. iMarketings aģentūra bija ar ilgu gadu pieredzi un labiem panākumiem tieši efektīvu interneta pārdošanas risinājumu jomā. Viņu pakalpojumus izmantoja daudzi Latvijā zināmi un veiksmīgi uzņēmēji. Šī informācija radīja uzticamību un vēlmi arī izmantot iMarketings pakalpojumus. Liels iedrošinājums bija mājas lapā minētā informācija, ka iMarketings palīdz atrast risinājums katram klientam un arī zemu reklāmas budžetu gadījumos. Pieteicos uz konsultāciju un tagad ne mirkli to nenožēloju, jo ieguvu daudz vērtīgas informācijas. Izdevās vienoties par efektīvu rīcības plānu, lai ar atvēlētajiem līdzekļiem saniegtu maksimālo iespējamo rezultātu – nostiprinātu uzņēmuma atpazīstamību, pielāgotu mājas lapu pārdošanai un SEO kritērijiem, palielinātu klientu, pasūtījumu skaitu un līdz ar to arī peļņu. iMarketings sertificētie speciālisti dažu mēnešu laikā veica brīnumus. Manā mājas lapā strauji pieauga apmeklētāju un pasūtījumu skaits. Izveidojās stabila ikmēneša peļņa, ar kuras palīdzību jau varēju domāt par tālāko izaugsmi. Zīmola augusī atpazīstamība bija ļoti noderīga, jo vairāki veikali izteica vēlmi sadarboties. Protams, ka bija jāturpina ļoti daudz un pārcilvēciski strādāt, jo mērķis bija saglabāt apģērbu augsto kavlitāti un roku darbu. Zināšanas, ko ieguvu, sadarbojoties ar mārketinga aģentūru, man tagad lieti noder, lai daļu no pārdošanas virzīšanas veiktu pati. Plānoju arī pieteikties uz iMarektings apmācībām un papildināt zināšanas un nostiprināt prasmes e-pasta mārketingā, Google reklāmas pārvaldīšanā un sociālo tīklu kampaņās.

 

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This