Kā pasargāt savu kustamo un nekustamo īpašumu?

8:28 am by

kustamā un nekustamā īpašuma apdrošināšanaKASKO apdrošināšana ir vēl viens auto apdrošināšanas veids. Automašīnām, ko pērk līzingā vai kredītā šī apdrošināšana ir obligāta prasība, taču visiem pārējiem – brīvprātīga izvēle. To, visbiežāk, pērk vieglajiem automobiļiem, bet pieejama tā ir teju visu veidu sauszemes transportam. Ir noteikti pamata riski, ko aizsargā kasko apdrošināšanas polise, taču ar apdrošinātāju ir iespēja vienoties  par papildus risku apdrošināšanu. KASKO polise sargā, ja izraisāt negadījumu un cieš mašīna, auto tiek apzagts vai nozagts, kā arī, ja autmašīna aizdegas. KASKO polises cenu ietekmē dažādi rādītāji – cena, auto vecums, īpašnieka statuss – fiziska vai juridiska persona, auto stāvoklis un tamlīdzīgi cenu noteicošie faktori.

Nekustamā īpašuma apdrošināšana

Katram patīk būt pasargātam, neatkarīgi no tā, vai atrodamies uz ielas, automašīnā, mājās, ceļojumā vai jebkur citur. Apdrošināšana ir viens no izdevīgākajiem veidiem kā to izdarīt, turklāt, viena no svarīgākajām sevis pasargāšanas iespējām, neskaitot veselības apdrošināšanu, ir dzīvokļa apdrošināšana. Kā jebkurš apdrošināšanas veids, arī šo apdrošināšanu ir iespējams iegādāties internetā. Šīs polises var iegādāties arī bankā, ar kuru ikdienā sadarbojaties un kurā ir atvērts norēķinu konts. Pastāv iespēja apdrošināt sev nepieciešamos un reālākos riskus, kas nozīmē, ka pašiem ir iespēja daļēji regulēt polises cenu. Mājokļa apdrošināšanas apmērs tiek noteikts vadoties pēc īpašuma veida, stāvokļa, vietas un tamlīdzīgiem kritērijiem. Mājokļa apdrošināšanas gadījumā ir svarīgs arī telpu tehniskais stāvoklis, kā arī laiks, kad īpašums celts.

Kā saprotams, ir dažādi veidi kā pasargāt savu īpašumu un līdz ar to arī sevi. Nav jāgaida, līdz notiek nelaime – nepieciešams par to parūpēties laicīgi, turklāt, pastāv iespēja, ka kādu no apdrošināšanas veidiem iegūsiet par īpaši pievilcīgu cenu, jo bieži tiek piedāvātas dažādas atlaides. Gan klientam, tā apdrošinātājam ir izdevīgāk polisi piedāvāt iegādei internetā. Apdrošināšanas maksu var izdalīt vairākos maksājumos, kas noteikti atvieglo tās iegādes iespējas daudziem topošajiem klientiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai