Kā valūtu svārstības var atvieglot Tava ceļojuma galamērķa izvēli

4:09 pm by

ātrais kredītsValūtas kurss ir kas tāds, kam katrs no mums pievērš uzmanību pirms došanās ceļojumā. Tā veido sapratni par jūsu naudas vērtību citas valsts mērogā. Šis gan attiecas uz valstīm, kuru officiālā valūta atšķiras no jūsu valsts valūtas.

Atskatoties uz šī un citu gadu aizvadītajām vasarām no finanšu perspektīvas ir viegli apgalvot, ka kāda no potenciālajiem Eiropas tūristu galamērķiem varēja būt Krievija un Lielbritānija. Kādēļ tā? Šo ir iespējams paskaidrot ar nesen pieredzētajām valūtas svārstībām, kas skāra šīs divas valstis.

Krievu rublis piedzīvoja vienu no vislielākajiem valūtas kritumiem tā vēsturē, kas nozīmēja to, ka eiro vērtība attiecība pret rubli pieauga. Par vienu eiro bija iespējams nopirkt vairāk rubļu un līdz ar to arī vairāk produktu, kas tiek tirgoti Krievijas robežās. Kā to varēja novērot ziņu portālos, šī rubļa krituma laikā ievērojami pieauga luksuss preču, superauto un elektorinisko ierīču, tirdzniecība Krievijā. Lai gan arī politiskā situācija valstī netika uzskatīta par stabilu, šīs valūtas svārstības, iespējams, piesaistīja daļu tūristu apceļot Krieviju par relatīvi zemākām izmaksām.

Līdzīgs piemērs bija vērojams šī gada vasarā, kad sakarā Lielbritānijas balsojumu par izstāšanos no Eiropas Savienības arī mārciņa piedzīvoja vienu no lielākajiem kritumiem tās vēsturē. Jāsaka gan, ka arī eiro vērtība krita, taču svārstību apjoms nebija tik iespaidīgs. Uz šo arī reaģēja daudz aviokompānijas, piedāvājot pazeminātas ceļojumu izmaksas reisiem no jebkuras Eiropas Savienības valsts uz galamērķiem Lielbritānijā. Arī šo situāciju liela daļa tūristu spēja izmantot, lai ietaupot daļu no savām finansēm, dotos kādā no ik vasaras ceļojumiem.

Ne vienmēr ceļot ir lētāk, ja tava valsts valūta ir eiro. Aptuveni četrus gadus atpakaļ Šveices nacionālā banka pārtrauca Šveices franka valūtas vērtības fiksēšanu attiecībā pret eiro, līdz ar ko, Šveices franks piedzīvoja apjomīgu vērtības pieaugumu. Tas, savukārt, nozīmēja, ka Šveices iedzīvotājiem un franku īpašniekiem būtu bijis lētāk apceļot Eiropas Savienību un iegādāties to valstīs esošos produktus.

Protams, jāpiemin, ka ne vienmēr ceļošanai nepieciešamie līdzekļi būs pieejami acumirklī. Taču iespējas, kādas ir bijušas iepriekš aprakstītajās situācijās, būtu grēks laist garām. Tāpēc, lai izbaudītu savu atvaļinājumu pilnvērtīgi, un dotos jau ilgi pelnītā ceļojumā ir iespējams pāris minūšu laikā nokārtot kādu no ātrajiem kredītiem. Iespējas, ko piedāvā šie aizdevumi ir kā radītas jūsu ceļojuma mērķu realizēšanai, jo valūtas svārstības bieži rodas negaidot, līdz ar ko ir jārīkojas ātri, lai nepalaistu garām iespēju, ceļojuma laikā palielinātu savas naudas vērtību.

Tātad, ja tuvākajā laikā ievēro kādas ārzemju valūtas vērtības kritumu, apsver tās valsti kā savu potenciālo nākamā ceļojuma galamērķi, un, lai iepriekš aprakstītās situācijas kalpo kā Tavs iespējamais rīcību plāns. 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai