Kā var saņemt mogo kredītu pret ķīlu?

5:15 pm by

Jebkurš cilvēks vēlas būt informēts par paredzamo lietu kārtību, noteikumiem, gaidāmajām izmaksām, dodoties kārtot kādas darīšanas valsts vai privātās iestādēs. Man ir pazīstama tā nepatīkamā sajūta, kad, noformējot domumentus vai pakalpojumu, man pēkšņi tiek prasīta samaksa par kaut ko, bet neesmu par to iepriekš bijis informēts. Ir bijis gadījums, kad man nemaz nav līdzi vajadzīgās naudas summas un es tāpēc jūtos ļoti neērti. Pēc šīs neveiklās pieredzes man ir izveidojies paradums vienmēr visās iestādēs iepriekš pārjautāt, ar kādām papildus izmaksām man jārēķinās, vai samaksa būs jāveic uz vietas, vai vēlāk ar pārskaitījumu. Es neemu bagāts cilvēks un nenēsāju līdzi lielas naudas summas, gadās reizes, kad makā ir tikai pieci eiro. Nesen es vēlējos sagatavoties un uzzināt sīkāku informāciju par to, kā noformējams mogo kredīts pret ķīlu, jo plānoju tuvākajā laikā izmantot šo pakalpojumu.

Biju patīkami pārsteigts, ka mogo mājas lapā vienkāršā un saprotamā veidā bija sniegta informācija par kārtību, kādā tiek piešķirts kredīts pret ķīlu, kādas izmaksas klientam paredzamas, ar kādiem ierobežojumiem jārēķinās līguma darbības laikā. Man bija ļoti svarīgi ar šo informāciju iepazīties jau pirms pieteikuma iesniegšanas un pavisam noteitki pirms līguma parakstīšanas, jo es esmu cilvēks, kuram vienmēr ir aizdomas par citu godprātību. Jau laikus uzzinot visas nianses, varu izlemt, vai tās mani apmierina, un tikai tad pieteikties pakalpojumam.

Kāda tad ir lietu kārtība, ja cilvēks nolēmis pieteikties mogo aizdevumam pret ķīlu? Vispirms potenciālajam klientam jāpārliecinās, ka izvēlētais ķīlas objekts (auto, laiva, motocikls, traktors, motorollers) tiešām ir viņa īpašums. Ķīlas objekts nedrīkt būt ar līzinga saistībām. Nākamais solis būtu sava finansiālā stāvokļa izvērtēšana. Klientam jābūt kādiem regulāriem ienākumiem, kurus var pierādīt. Ja viss ir kārtībā, droši var aizpildīt kredīta pieteikumu mogo.lv mājas lapā vai kādā no klientu apkalpošanas filiālēm. Kredīta pieteikums tiek izskatīts 30 minūšu laikā. Ja atbilde ir pozitīva, klients un aizdevējs noslēdz līgumu kādā no klientu filiālēm visā Latvijā – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Talsos, Jelgavā vai Tukumā. Klientam jārēķinās, ka par aizdevuma noformēšanu tiek ieturēta komisijas maksa 2,5 % apmērā, bet ne mazāk kā 50 eiro. Šī naudas summa tiks ieturēta no aizdevuma, kontā saņemsiet mazāk, kā būsiet aizņēmies. Pirms nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu, jebkurā CSDD filiālē ķīlas objekts ir jāpārreģistrē uz mogo vārda. Pārrakstīšana ir jāveic par klienta līdzekļiem, tie ir apmēram 30 eiro. Tad aizdevums tiek ieskaitīts klienta bankas kontā. Turpmāk katru mēnesi jāveic līgumā noteiktais maksājums, pēc saistību izpildes ķīla atkal nonāk klienta īpašumā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This