KĀDA VEIDA PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ RIEPU SERVISS?

8:04 am by

Tā pat kā cilvēks nestaigā bez apautām kājām, ir neiespējami iedomāties automašīnu, kas brauktu bez riepām. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis visādā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Automašīnas riepas ir iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Piem., auto riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tālab arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tāpēc to apkope ir ļoti svarīga. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakalpojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/pakalpojumi/

AUTO RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas automašīnu riepu sezona Latvijā iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas automašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, nenoliedzami ir ekonomija, jo eksistē izdevība ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

KUR ATRAST RIEPU PAKALPOJUMUS?

Ikviens klients novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This