KĀDĒĻ VĒRTS IEGĀDĀTIES PORTATĪVO DATORU?

3:46 pm by

asusshop.lv ultrabook datoriMūsdienās gan darbs, gan izklaide ir teju neiedomājama bez datora un tieši portatīvie datori nodrošina vislielāko mobilitāti abās jomās. Portatīvajos datoros esošais WiFi uztvērējs un datoru kompaktais izmērs un svars dod iespēju tos ērti pārnēsāt un lietot interneta pieslēgumu gandrīz ikvienā vietā. Tādējādi portatīvie datori ir ideāls palīgs ikvienam, kas pastāvīgi strādā ārpus mitekļa vai biroja. Beigu beigās portatīvie datori mūsdienās ir tik populāri datorlietotāju starpā dažādu priekšrocību dēļ..


Lielākie ieguvumi iegādājoties portatīvo datoru
*Portatīvie datori ir viegli pārnēsājami. Pateicoties nelielajam izmēram un arī mazajam svaram, portatīvie datori perfekti der datorlietotājiem, kas bieži strādā ar portatīvo ārpus mājām un biroja vai bieži dodas ceļojumos. Darbs esot kustībā, atrodoties ārpus ofisa vai pārvietojoties no vienas telpas uz otru ir ierasta lieta portatīvo datoru lietotājiem. Jums nav vajadzīgas vēl kādas ierīces (klaviatūra, skaļruņi u.tml.), jo viss nepieciešamais jau ir apvienots vienā vienīgā ierīcē, kas datoru tirgū nopērkama atšķirīgos izmēros, ar ekrāna izmēru pat līdz 18.4 “.

*Neskaitāmas lietošanas iespējas. Portatīvajiem datoriem (http://www.asusshop.lv/asus-ultrabook-datori/) šajās dienās ir neskaitāmas savienojamības opcijas: USB interfeiss, Bluetooth, Wi-fi, SD karšu sloti u.c. Būtībā ar portatīvo datoru var īstenot visas nepieciešamās darbības – no dokumentu izveides un rediģēšanas, līdz online TV, sērfošanai sociālajos tīklos, jaunumu sūtīšanai, sarežģītu datorprogrammu lietošanai vai datorspēļu spēlēšanai!
*Portatīvā datora iebūvētā baterija. Portatīvie datori ir tik mobili gan tā kompaktā izmēra, gan iebūvētās datora baterijas dēļ – tādā veidā portatīvos datorus iespējams lietot pat brīvā dabā vai braucot sabiedriskajā transportā, kur nav elektrības.

*Iespēja ietaupīt laiku. Iepriekš, ja bija vajadzība iegūt failus no darba uz mājas datoru, Jums tie bija jāpārsūta pa e-pastu vai jāpārnes ar flash atmiņu, bet mūsdienās portatīvie datori tiek lietoti kā darba un mājas dators vienlaicīgi – ar visiem svarīgajiem datiem vienuviet.

Atsaucoties uz portatīvo datoru cenu, to parasti ietekmē 3 faktori: tehniskā specifikācija (atmiņa, procesors, baterijas tips u.c.), svars un ekrāna izmērs. Jo augstāki ir šie tehniskie rādītāji, jo lielāka cena. Tāpat, jo plānāks un vieglāks modelis vai konkrētajam modelim kādas papildus ekstras, piem., skārienjūtīgais ekrāns – jo augstāka cena. Atšķirīgā datoru specifikācija un simtiem datoru modeļi, kas nopērkami datoru tirgū, palīdz katram no mums iegādāties konkrēti savām vajadzībām, vēlmēm un finansiālajām iespējām atbilstošu portatīvo datoru.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This