Kādu mobilo internetu izvēlēties

8:53 am by

mobilais internetsBezvadu internets datoram ir mūsdienīgs interneta pieslēguma veids. Bezvadu internets nav piesaistīts noteiktai vietai, tāpēc tās ir ērtāks un nodrošina lielāko mobilitāti. Ar bezvadu internetu datorā klients var izmantot internetu jebkurā vietā un jebkurā laikā. Bezvadu internets datoram padara klientu neatkarīgu un pārvietošanas brīvību.

Mobilā bezvadu interneta pieslēgšanai nepieciešams interneta modems, kurš ir salīdzinoši mazāks nekā bezvadu bāzes stacija. Latvijā iegādāties mobilā interneta modemu piedāvā gan mobilo telefonu operatori (Bite, LMT, Tele2), gan arī vairāki interneta provaideri (Izzi, Triatel u.c.). Mobilais bezvadu internets datorā dod iespēju izmantot internetu jebkurā vietā Latvijā, jo interneta modems ir neliels un to var paņemt līdzi jebkurā braucienā.

Mobilo internetu Rīgā piedāvā daudzas kompānijas un provaideri, bet izdevīgākais piedāvājums ir Lattelecom mobilais internets. Lattelecom piedāvā ierīkot mobilo internetu pašam, jo katram klientam tiek dota lietošanas instrukciju, vai arī klients var izmantot Lattelecom profesionālo speciālistu palīdzību.

Lattelecom speciālisti ierīkos mobilo internetu un pieslēgs visas nepieciešamas ierīces. Mobilā interneta komplektā ir: RUIM karte (Removable User Identity Module), modems, akumulatora baterija, divas antenas, barošanas bloks, elektrības kabelis, USB kabelis, modema lietošanas instrukcija (angļu valodā) un CD ar instalācijas programmām.

Lattelecom piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar citām kompānijām. Lattelecom piedāvā saviem klientiem ne tikai mobilo internetu, bet arī bezmaksas e-pastu, kā arī interneta ātruma mērītāju. Lattelecom mājas lapā var iziet interneta ātruma testu un uzzināt, cik ātrs ir klienta interneta pieslēgums.

Lattelecom piedāva arī pašapkalpošanas iespējas. Klientam nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā sadaļā „Mans Lattelecom”, pēc tām visas pašapkalpošanas iespējas tiks piedāvātas. Klientam ir iespēja pašam sekot līdzi mobilā interneta datu apjoma patēriņam, apskatīt savus rēķinus un plānot savus izdevumus, kontrolējot savas izmaksas, kā arī pieteikties visiem jaunajiem pakalpojumiem un saņemt konsultācijas. Konsultācijas var saņemt ne tikai mājas lapā, bet arī pa klientu apkalpošanas telefonu.

Lattelecom mobilais internets ir ērts un izdevīgs piedāvājums ikvienam klientam, kuram ir nepieciešama gan pārvietošanās brīvība, gan drošība un nākotnes garantijas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This