Kāju vannas mundram noskaņojumam

1:51 pm by

kāju vannas 220.lvCilvēka labsajūta ir atkarīga no daudziem faktoriem. Arī no tā, kā cilvēks atpūšas un cik daudz uzmanības pievērš savai veselībai. Mundram garastāvoklim un noskaņojumam vajag padomāt arī par kāju relaksāciju. Varbūt ir vērts iegādāties kāju vannu?

Interneta veikalā 220.lv ir pieejami vairāki kāju vannu modeļi, arī kāju vanna Maxwell MW-2451 (ar plastmasa korpusu) zili baltā krāsā. Tai ir divi režīmi – vibrējošs un burbuļu masāžas variants. Šī modeļa pluss ir salīdzinoši zemais enerģijas patēriņš. Tāpat kāju vannai Maxwell ir arī noņemams masāžas rullītis. Savukārt Bosch PMF 2232 kāju masāžas vanniņa (ar jaudu 65W) lieliski derēs kāju relaksācijai pēc smagas darba dienas. Tā ir moderna un funkcionāla vanniņa ar trīs darbības režīmiem (vibrācijas masāža, SPA, masāža un silts ūdens). Būtiski, ka šai vanniņai ir arī pietiekoša komplektācija, ar tīs dažādiem piederumiem, tostarp masāža bumbu, pumeksu un masāžas suku.

Teju visām kāju vannām ir korpuss aizsardzībai pret šļakatām. Tas nozīmē, ka ražotājs ir padomājis arī par drošību. Ja gribas pamēģināt kāju vannu ar unikālu komfortu, tad ir vērts iegādāties kāju vannu NUVITA 7065 Ni-M. Kā norāda ražotāji, papildus tradicionālajai ūdens masāžai, tai infrasarkanās sildīšanas iespēja, kas vēl vairāk palielinot komfortu. Kopumā ierīce ir aprīkota ar trīs dažādiem masāžas režīmiem (masāža, siltums, infrasarkanais starojums), kā arī masāža, gaisa burbulīši, infrasarkanais starojums un siltums. Pieejams arī tāds režīms, kur ūdens burbulīši ar siltuma efektu. Brīnišķīgs variants kāju masāžai būs arī kāju vanna Beurer FB 25 ar magnētu terapiju, kas atstāj pozitīvu ietekmi uz kopējo ķermeņa labsajūtu.

Tuvojoties svētkiem interneta veikalā 220.lv būs pieejamas īpašas atlaides. Seko līdzi piedāvājumam un varbūt Jums izdosies par zemu cenu iegādāties arī kāju vannu. Izbaudi rudenīgos un tumšos vakarus, relaksējies un dod iespēju savām kājām atpūsties pēc garas darba dienas.

Aizmirsti par raizēm, kā saņemt izvēlēto preci. Atceries, ka interneta veikals domā par saviem klientiem, piedāvājot Komforta piegādes variantu, kas paredz, ka izvēlēto preci varat saņemt gluži vai pie savām durvīm.

Apskaties visu vannu piedāvājumu interneta veikalā 220.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This