Kam pievērst uzmanību, izvēloties stāvlampu?

8:40 am by

stāvlampasStāvlampa ir lielisks gaismas objekts, kurš parasti kalpo vienā konkrētā, plānotā vietā. Kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties stāvlampu?

Vieta

Atkarībā no tā, kurā istabā plāno novietot stāvlampu, būs atkarīgs kāda dizaina un izmēra stāvlampu izvēlēsies. Vai lampa tiks novietota kādā istabas stūrī, vai gluži otrādi, būs istabas centrā? Pirms iegādājies stāvlampu, izplāno kā izskatīsies vide ap to.

Funkcija

Kādu funkciju pildīs Tava stāvlampa? To ir svarīgi saprast, pirms dodies stāvlampas meklējumos šajā interneta vietnē. Vai vēlies, lai lampa izgaismotu visu istabu, vai stāvlampa Tev nepieciešama tikai atpūtas stūrī, lai vari netraucēti lasīt grāmatu? No tā atkarīgi ir arī stāvlampas izmēri. Istabas izgaismošanai būs nepieciešama augsta stāvlampa ar vairākām gaismas lampām, savukārt grāmatas lasīšanai pietiks ar vienu lampu. Ja zini, ka lasītāji būs vairāki, augumā atšķirīgi, tad vislabāk izvēlēties stāvlampu, kam regulējams augstums, lai lasot to vari noregulēt savām optimālākajām vajadzībām.

Materiāls

No stāvlampas materiāla atkarīgs gan vizuālais noskaņojums, gan arī tas, cik viegli vai grūti būs to kopt. Visvieglāk kopjamās būs metāla materiāla stāvlampas. Ņem vērā telpas dizainu un materiālus, kuri atrodas šajā telpā, kur novietosi savu stāvlampu. Koks vienmēr labi iederas telpās, kur jau ir koka mēbeles.

Pievērs uzmanību stāvlampas kupola materiālam, ja tas būs no auduma, tad lūko, vai to var noņemt un mazgāt, citādāk tā var būt putekļu uzkrāšanās vieta.

Dizains

Stāvlampas pieejamas ļoti plašā sortimentā, sākot no pavisam klasiskām lampām un beidzot ar mūsdienu modernismu. Vislabāk izvēlēties tādu stāvlampu, lai tā iederētos telpas interjerā, kurā to novietosi un patiktu visiem mājas iemītniekiem.

Drošība

Vienmēr pārbaudi cik droša un stabila ir stāvlampa, kas Tev ir iepatikusies. Ņem vērā, ka stāvlampai uz grīdas jāstāv ļoti stabili, lai mājdzīvnieki un bērni to nevarētu apgāzt un nerastos neplānotas nelaimes. Pievērs uzmanību stāvlampas kājām, mēdz būt lampas ar trīs izvērstām kājām, šādā gadījumā lampu vajadzētu novietot tā, lai paši neaizķerieties aiz šīm kājām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This