Kanāls 2 tiešraide internetā

1:31 pm by

kanals 2 tiesraideLatvija, kuras platība ir vien 64, 4 tūkstoši km2, informācijas tehnoloģiju attīstības ziņā ir priekšā virknei par sevi lielāku valstu. Savu ieguldījumu ir devis arī telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Lattelecom, radot vienu no ātrākajiem optiskajiem internetiem pasaulē. Jaunāks Lattelecom veikums ir interneta televīzija, pateicoties kurai iemīļotie TV kanāli ir pieejami arī internetā.

Izklaides cienītāji nereti vēlas uzzināt, kur ir iespējams skatīties Kanāls 2 tiešraidi. Vienīgā vieta, kur kanāls 2 tiešraide ir pieejama internetā, ir lapa lattelecom.tv. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, šeit televīziju var skatīties legāli. Kanāls 2 ir viens no bezmaksas Latvijas kanāliem. Lattelecom, nodrošinot klientu ar vēl papildus ērtībām, šo kanāla bezmaksas statusu ir saglabājusi. Lai gan tikai tiem klientiem, kas izmanto vērtīgākos Lattelecom pakalpojumus.

Starp citu, lapā lattelecom.tv ir pieejama ne tikai kanāls 2 tiešraide internetā, bet arī citu Latvijas un ārvalstu TV kanālu tiešraides. Turklāt pieciem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Eurosport) ir pieejams arī pēdējo piecu dienu raidījumu arhīvs.

Lattelecom ir kompānija, kas strādā pie savu pakalpojumu pieejamības pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Projekta „Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros bezmaksas datorkursus 2011. gadā ir izgājuši vairāk kā 1500 senioru. Mums ir patiess gandarījums par viņu panākumiem, un ticība, ka arī viņi savus iecienītos TV kanālus skatās vairs ne tikai televīzijā, bet arī internetā. Ja arī Jūs zināt kādu senioru, kas labprāt vēlētos apgūt datorprasmes un skatīties sava iecienītā kanāls 2 tiešraidi internetā bez citu palīdzības, informējiet viņu par nākamo bezmaksas apmācības kārtu. Līdz 2012. gada oktobrim uz bezmaksas Lattelecom organizēto datorapmācību ir aicināti pieteikties LR iedzīvotāji sākot no 50 gadu vecuma.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This