Kanāls 2 – tavas izkalides TV kanāls

11:19 am by

kanals22012. gadā, pārveidojot zīmolu Izklaides kanāls LMK, tiek radīts jauns Latvijas kanāls – Kanāls 2. Tas ir viens no maksas kanāliem, taču, izvēloties īsto telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju, kanālu 2 ir iespējams skatīties bezmaksas.

Pateicoties tam, ka Lattelecom ir radījis interneta televīziju, kanāla 2 (tāpat kā daudzu citu kanālu) tiešraide un pēdējo piecu dienu raidījumu arhīvs pieejams bezmaksas un jebkurā laikā. Tiesa gan, bezmaksas šis bonuss tiek nodrošināts tikai tiem Lattelecom klientiem, kuri ir konkrētu interneta komplektu pasūtītāji. Kopš 2012. gada 1. jūlija, abonējot tos pašus pakalpojumus par nemainīgu cenu, tiek piedāvāts vēl vairāk bonusu. Tāpēc Jūsu iecienītais kanāls 2 tiešraidē un arhīvā ir kļuvis vēl pieejamāks. Citu interneta provaideru sniedzēju klientiem interneta televīzija ir maksas pakalpojums.

 Turpmāk tieši Jūs noteiksiet, kādā kvalitātē skatīties kanālu 2 vai jebkuru citu televīzijas kanālu pēc izvēles. Lattelecom pakalpojumi ir pieejami divās kvalitātēs – augstā un zemā. Augstu kvalitāti nodrošina interneta pieslēgums ar garantēto minimālo ātrumu vismaz 2,5 Mbit/s, savukārt zemu kvalitāti – 1 Mbit/s ātrs internets. Zemu kvalitāti nodrošinās pats ekonomiskākais Mājas DSL internets ar ātrumu 2 Mbit/s, taču pārējie Lattelecom interneta pieslēgumi ir ar vairākas reizes lielāku ātrumu. Ātrumā nepārspējams ir optiskais internets, kas var sasniegt pat 200 Mbit/s. Tajos komplektos, kuros ir iekļauta bezmaksas interneta televīzija, ir iekļauts internets ar lielākajiem ātrumiem. Tas nozīmē, ka piesakoties šiem komplektiem, vienlaikus saņemsiet sevišķi augstas kvalitātes interneta televīziju.

Mēs vēlam, lai kopā ar Lattelecom interneta televīziju kanāls 2 sagādātu Jums ne mazums interesantu rītu, pēcpusdienu un vakaru!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This