Kas ir mopi?

9:48 am by

Esat dzirdējis, ka mopi ir lielisks veids, kā uzturēt uzņēmuma telpas tīras visu laiku, lieki netērējot laiku un enerģiju, bet nezināt īsti, kas ir mopi? Šajā rakstā jūs atradīsiet atbildi, gan uz jautājumu „Kas ir mopi?”, gan uzzināsiet, kā tos lietot, kopt un kur tos iespējams dabūt, lai telpu kopšana kļūtu vienkāršāka un ērtāka.

 Kas ir mopi?

Mopi ir darbarīki grīdas uzkopšanai. Tie ir paredzēti sausajai grīdas uzkopšanai un ir gatavoti no īpaša materiāla, kas efektīvi savāc netīrumus. Tie izskatās pēc lielas slotas, kas gatavota no dzijas. Būtiski, ka dzija laika gaitā nesamudžinās un nolietojas ļoti lēni. Tas nozīmē, ka mopi efektīvi pilda savas funkcijas ļoti ilgi.

Mopi ir īpaši piemēroti sausajai grīdas uzkopšanai un putekļu savākšanai. To lietošana ir ļoti ērta un vienkārša. Tie ir izgatavoti no kokvilnas, kuras dabīgās īpašības nodrošina mopiem ļoti labu spēju savākt netīrumus. Mopi ir lieliski piemēroti dažādu grīdas segumu uzkopšanai – betonam, kokam, laminātam, parketam, flīzēm un citiem grīdu segumiem.

Viens no lielākajiem uzņēmumiem, kas piedāvā mopu servisu Latvijā ir Emblēmu Paklāju Serviss (EPS). Mopu serviss nozīmē, ka speciālisti parūpēsies, lai mopi jūsu uzņēmumā vienmēr ir labā stāvoklī – tīri un efektīvi pilda savas funkcijas. Parasti mopu serviss iekļauj to nomaiņu vienu reizi nedēļā.

Izvēloties EPS mopu servisu jūs varat būt droši, ka apmācīti darbinieki tos regulāri mainīs, iztīrīs un apstrādās ar speciālu šķīdumu, kas paaugstina tā netīrumu savākšanas spēju. Lai mopu lietošana būtu pēc iespējas ērtāka, tie ir aprīkoti ar īpašu mehānismu, kas ļauj ērti nomainīt mopu tīrošās virsmas.

Mopu lietošana ļauj taupīt resursus un enerģiju, kas nepieciešama grīdu uzkopšanai, jo, izmantojot mopu regulāri, retāk ir jāveic slapjā grīdu tīrīšana, kas ne tikai samazina uzkopšanas izmaksas, bet arī paildzina grīdas seguma kalpošanas ilgumu. Ja ikdienā izmantojat mopus, retāk ir jāveic arī grīdu lakošana un pulēšana. Izvēlies Berendsen.lv pakalpojumus!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This