Kas tev būtu jāzina, ja plāno iegādāties kafijas automātu?

9:53 am by

kafijas automātiCeļš no kafijas pagatavošanas uz vienkāršas plīts līdz moderniem un funkcijām bagātiem automātiem ir bijis pietiekoši garš. Esam nonākuši laikmetā, kad pietiek nospiest vienu pogu, lai mazāk nekā 30 sekunžu laikā jūsu krūzē ielītu gards un aromātisks dzēriens. Un patiesi – laika ietaupīšana mūsdienās ir svarīga, it īpaši tiem cilvēkiem, kuri daudz strādā un plāno savu ikdienu. Kafijas automāti ir pieejami dažādos veikalos, kā arī tos iespējams iegādāties internetā. Atliek tikai izvēlēties savējo. Kā to izdarīt? Lasi turpinājumā.

Iegādājoties kādu lietu, parasti ņemam vērā dažādus kritērijus, kādi nu kuram ir tiem svarīgākie. Cits pievērš uzmanību ražotājam, kāds par svarīgāko faktoru uzskata cenu. Apskatīsim, kādi ir raksturīgākie faktori, pēc kuriem ieteicams izvēlēties kafijas automātus.

  • No kāda materiāla veidots kafijas automāts? Ja vēlaties, lai jūsu izvēlētā prece kalpotu ilgāk, ieteicams izvēlēties tādu, kura boileris ražots no nerūsējošā tērauda savukārt korpuss – no metāla. Ir pieejami automāti ar plastmasas korpusu, taču jāņem vērā, ka to mūžs var būt īsāks. Ja izvēlaties radziņu kafijas automātu, tad der zināt, ka gardāku kafiju īsākā laikā varēsit pagatavot, izmantojot nerūsējošā tērauda radziņu. Savukārt plastmasas radziņi, protams, būs lētāki, taču var gadīties, ka tajos gatavotā kafija nebūs tik baudāma.
  • Kafijas automāta spiediens, jauda un temperatūra. Ja vēlaties pagatavot gardu un kvalitatīvu kafiju, vēlamā temperatūra, kādai vajadzētu būt boilerī, ir n 87 līdz 95 grādiem. Savukārt, runājot par spiedienu, ūdens pumpī tam jābūt ap 15 bāriem, bet kafijas tvertnē – 9 līdz 10 bāriem. Vidēji kafijas automāta jaudai vajadzētu būt no 1000 līdz 1700 vatiem (W). Ar šādu ierīci pietiks, lai īsā laikā pagatavotu labas kvalitātes kafiju. Savukārt, ja izvēlēsities mazāk jaudīgu automātu, nāksies gaidīt ilgāk, kamēr tas uzsilst, kā arī var būt problēmas ar piena putu pagatavošanu pietiekamā daudzumā divām tasītēm.
  • Vai automāts ir aprīkots ar filtru? Lai arī pircēji ne vienmēr pievērš uzmanību šim kritērijam, ūdens filtra esamība var būt ļoti nozīmīga, it īpaši, ja zināt, ka jūsu mājoklī vai darba vietā krāna ūdens ir rūsains vai ļoti ciets.
  • Kā automātu iespējams vadīt? Lai kafijas pagatavošana būtu pēc iespējas vienkāršāka, ieteicams izvēlēties automātu, kura vadība tiek nodrošināta, izmantojot podziņas. Tāpat der pārliecināties, vai radziņu iespējams viegli ielikt un izņemt no automāta (ja tāds ir ietilpst komplektācijā).
  • Kādas funkcijas spēj pildīt kafijas automāts? Šis kritērijs būs noteicošs tiem pircējiem, kuri vēlas atrast ierīci, ar kuru iespējams pagatavot dažāda veida dzērienus, kā arī novērtē augstvērtīgu kafiju un vienkāršu pagatavošanu. Piemēram, varat pārliecināties, vai kafijas automātam ir automātiskā izslēgšanās funkcija, kad sasniegta maksimālā temperatūra. Tāpat pievērsiet uzmanību, vai iespējams pārtraukt kafijas gatavošanas procesu, ja tas nepieciešams. Vienkāršāka apkope būs tiem automātiem, kuri nodrošina automātisku atkaļķošanu un tīrīšanas funkciju.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai