Kas tev jāzina, ja vēlies uzdāvināt smaržas savam vīrietim?

4:56 pm by

vīriešu smaržasMēdz teikt, ka “sievietes ir no Venēras, bet vīrieši – no Marsa”. Pēdējā laikā diezgan bieži par to aizdomājos, cenšoties saprast, kas tad īsti mums ir kopīgs un kas – atšķirīgs. Piemēram, runājot par smaržu izvēli. Ne tikai aromāti paši par sevi ir atšķirīgi no mūsu, dāmu smaržām, bet arī veids, kā kungi tās izvēlas. Ja tā padomā, smaržas patiesībā ir ļoti spēcīgs ierocis.

Varu saderēt, ka gandrīz katrai no jums, mīļās sievietes, ir gadījies savā dzīvē sajust tādas vīriešu smaržas, ka teju “liek ļodzīties ceļgaliem”. Bet, protams, pašam iecienītākajam aromātam vajadzētu būt tam, kuru lieto jūsu vīrietis. Ko darīt, ja vēlaties uzdāvināt viņam smaržas, taču nezināt, kādas viņam varētu patikt?

Pirmkārt, jāņem vērā, ka atšķirībā no sievietēm, vīrieši, iegādājoties smaržas, parasti zina, ko vēlas, un ilgi nekavējas pie parfimērijas plauktiem. Taču tajā pašā laikā stiprā dzimuma pārstāvji arī diezgan viegli ietekmējas no reklāmām. Lai arī varbūt viņš neatcerēsies nosaukumu, viņš zinās, ka tieši tāda zīmola smaržas, kas atrodas “tajā” pudelītē, liks man izskatīties pievilcīgāk sieviešu acīs.

Lai atvieglotu smaržu un odekolonu izvēli, iedalīsim vīriešus vairākās kategorijās:

  • Modernais vīrietis – viņam patīk viss jaunākais un stilīgākais, tādēļ, uzdāvinot pēdējo iznākušo aromātu, kas ieguvis lielu popularitāti, jūs nekļūdīsities.
  • Stabilitātes cienītājs – ir vīrieši, kuri burtiski “ieciklējušies” tikai uz vienu aromātu, un neviens cits viņu neinteresē. Taču, ja vēlaties viņu pārsteigt ar ko jaunu, izvēlieties smaržas, kas pieder pie tā paša tipa, kur jūsu vīrieša mīļākais aromāts.
  • Cieņa pret zīmolu – tāpat ir iespējams sastapt vīriešus, kuriem patīk tikai viena zīmola apģērbs, pulksteņi, kā arī smaržas. Ko jums darīt? Iesakām lieki neeksperimentēt un izvēlēties kādu no iecienītā zīmola piedāvātajiem aromātiem.
  • Konservatīvisma kalngals – lielākoties šis vīrietis jau ir sasniedzis “labākos gadus”, un dzīvē daudz ko izbaudījis, tādēļ sapratis, ka nav vērts lieki riskēt. Labāk palikt pie pārbaudītām vērtībām. Diemžēl tas nereti attiecas arī uz aromātiem, kurus šādi vīrieši lieto. Ja jūsu vīrietis ir iecienījis tikai vienu aromātu, kuram jau ir vairāki desmiti gadu, labāk necensties mainīt viņa gaumi, bet uzdāvināt tās pašas smaržas.
  • Viens no bara” – šiem vīriešiem parasti patīk tādas pašas vai līdzīgas lietas, kādas ir viņa draugiem, jo tas rada sava veida piederības sajūtu noteiktai grupai. Mūsu ieteikums  – parunājiet ar viņa draugiem un noskaidrojiet, kādus aromātus viņi lieto.
  • Man vienalga” vīrietis – šādi vīrieši parasti paļaujas uz izvēli, kādu veic viņa sieviete, tādēļ, izsakot frāzi “īsta vīrieša aromāts” vai arī kādu citu iedvesmojošu tekstu, jūs varat pārliecināt viņu par to, ka tieši šīs smaržas ir labākās. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties aromātu, kas jums patīk vislabāk, un pārliecināt savu vīrieti par to, ka tas viņam piestāvēs vislabāk.
      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai