KASKO polises iegāde online režīmā

2:54 pm by

kasko onlineApdrošināšanas polišu, iegāde internetā nu jau kļuvusi gana populāra. Lielākoties, šādā viedā iegādāties tiek aicināta OCTA polise, un tas, iespējams, arī ir ērtākais un vieglākais vieds, kā savam auto iegādāties obligāto civiltiesiskās apdrošināšanas polisi – atliek vien izmantot kādu no interneta kalkulatoriem, aprēķināt cenu, izvēlēties lētāko un pirkt. Savukārt KASKO apdrošināšanas polises online iegādāties aicina drīzāk apdrošināšanas kompānijas, nekā dažādie kalkulatori. Tas arī varētu būt viens no drošākajiem un praktiskākajiem viediem, kā iegādāties KASKO – ja arī internetā, tad tieši paša izvēlētā apdrošinātāja mājaslapā.

Lielākoties, ieguvums, iegādājoties KASKO polisi internetā, var būt tikai viens – izdevīgāka cena.  Aptaujas liecina, ka izvēloties apdrošinātāju, visbiežāk tiek pievērsta uzmanība četriem kritērijiem – cena, apdrošinātāja nosacījumi, paša iegādes procesa ērtums un riski. Lai saņemtu zemāko cenu, ja tāds ir mērķis, nopietni jāpapēta dažādi apdrošinātāju piedāvājumi. Tas gan nav tik vienkārši, kā iegādājoties OCTA, kur salīdzināmās cenas tiek piedāvātas kalkulatorā. Te jādodas uz dažādu apdrošinātāju mājaslapām un vai nu jāievada sava auto parametri viņu izstrādātajā kalkulatorā, vai arī jāpiesakās uz KASKO piedāvājumu. Tas nozīmē, ka uz epastu tiks nosūtīta individuāli atbilstošā informācija par to, kādus KASKO polises nosacījumus un cenu piedāvā apdrošinātājs konkrētajam auto.

Liela daļa interneta pircēju nemēdzot pārbaudīt apdrošināšanas nosacījumus, kas ir viens no vissvarīgākajiem apdrošināšanas aspektiem. Pērkot KASKO online, derētu pārliecināties par apdrošināšanas nosacījumu atbilstību savām vajadzībām, pirms iegādāties polisi pie viena vai otra apdrošinātāja. Savukārt polises iegāde internetā ir visnotaļ ērta darbība, ar nosacījumu, ka iepriekš izpētīta un iegūta visa nepieciešamā informācija par apdrošinātāju un tā piedāvātajiem KASKO nosacījumiem. Protams, pastāv arī riski, iegādājoties KASKO apdrošināšanu internetā. Piemēram, nepareiza pieteikuma aizpilde, kas nozīmē, ka visa darbība jāveic no sākuma.

Lai gan iegādāties KASKO polisi online var, tomēr, aplūkojot visus aspektus, praktiskāk un laika ziņā izdevīgāk būtu doties pie izvēlētā apdrošinātāja pašam, noskaidrot piedāvājumu un nosacījumus uzmanīgi klausoties un pārliecinoties, vai viss atbilst vēlamajām prasībām. Online režīmā drīzāk der izpētīt informāciju par dažādu apdrošinātāju KASKO piedāvājumiem, pieteikties, lai saņemtu uz epastu informāciju, bet drošāk tomēr polisi iegādāties klātienē.

Avots: http://noderigi.mix.lv/articles/compensa-apdrosinasanas-pakalpojumi-tavai-drosibai

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This