Kaspersky Anti-Virus 2013 programmatūra

10:08 am by

Kaspersky Anti-Virus 2013 asusshop.lvAttīstoties modernajām tehnoloģijām, nedrīkst aizmirst arī to, ka draudi internetā arī attīstās un ir cilvēki, kas speciāli meklē veidus, kā no tā gūt sev labumus. Lai pēc iespējas vairāk parūpētos par dažādu lietu izmantošanu, ir pieejamas dažādas programmatūras, kas palīdzēs pēc iespējas labāk tikt galā ar pastāvošajiem draudiem. Viena no veiksmīgākajām programmatūrām, kuru izmanto liels skaits klientu ir Kaspersky Anti-Virus 2013programmatūra. Tā ir lielisks risinājums biznesam, skolai un mājām. Ar vienu šādu programmatūru var aprīkot divus datorus. Licences ilgums ir 12 mēneši jeb viens gads, kas būs pietekoši ilgs laiks, lai saprastu, vai šāda programmatūra noder vai tomēr ir nepieciešams kaut kas savādāks. Šādā laika periodā arī noteikti radīsies kaut kādi jauni risinājumi. Pati CIS un Baltic versija ir atjaunināma. Ja pasūtījums tiek veikts darba laikā līdz plkst. 14:00, ir iespējams pirkumu saņemt jau nākamajā dienā, ja tomēr ir veikts pasūtījums vēlāk par noteikto laiku, piegāde būs parīt. Papildus informāciju par pašu produktu ir iespējams arī ērti saņemt ražotāja mājas lapā, tiesa, angļu valodā.

Kaspersky Anti-Virus 2013ir pieejama angļu, krievu vai latviešu valodā. Programmatūra atbalsta operētājsistēmas Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, kas ir arī visbiežāk izmantotās visā pasaulē. Aizsardzībai pret dažādām kaitīgām programmatūrām un vīrusiem, tiek izmantots mākoņskaitļošanas apvienojums un efektīvas drošības tehnoloģijas, kas jau ir datorā. Programmatūras sastāvā ir tīkls KasperskySecurityNetwork, kas vāc informāciju no miljoniem lietotāju datoru pasaulē, kas palīdz iegūto informāciju izmantot, lai aizsargātu pat pret visjaunākajiem vīrusiem un kaitīgajām programmām. Šādi ir iespējams pietiekoši laicīgi konstatēt un analizēt iespējamos apdraudējumus, bloķējot to bīstamās darbības, pirms tās radījušas kaitējumus. Aktīvi tiek atrastas arī krāpnieciskas URL adreses. URL Padomdevējs pie visām vietņu hipersaitēm pievieno noteiktas krāsas atzīmes, kas parāda hipersaites un tai sekojošo tīmekļa lapu bīstamību. Ja sistēmai netiek novērstas ievainojamības ar jaunākajiem labojumiem, tas ir iespējams ar Anti-Virus 2013 palīdzību. Tas palīdz analizēt un kontrolēt dažādu programmu darbību.

Kaspersky Anti-Virus 2013 programmatūra būs lielisks palīgs tiem, kuri nevēlas pazaudēt sev svarīgos failus kaut kāda vīrusa dēļ un vēlas justies droši atrodoties un izmantojot internetu pilnībā. Jaunākā aizsardzības programmatūra vienmēr meklēs labākos risinājumus cīņai pret daudzajiem kaitējumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This