Kāzu dāvanas – padomi izvēloties

10:56 pm by

Sāciet ar sarakstu – jaunajam pārim tas ir apdāvināmo saraksts, bet kāzu viesiem – saraksts ar lietām, ko varētu dāvināt.

Jaunajam pārim pēc saraksta sastādīšanas arī var noderēt  dažu ideju piefiksēšana attiecībā uz to, ko kuram izvēlēties kā dāvanu.

Apsveriet  savas finansiālās iespējas. Paredziet aptuveno naudas summu katrai kāzu dāvanai.

Esiet radoši – neatsakieties no labas idejas naudas dēļ. Varbūt jūs iedomāto kāzu dāvanu varat iegādāties ar atlaidi vai pasūtīt to no cita ražotāja (salīdziniet cenas). Reizēm kāzu viesi pērk kopīgas dāvanas – piemēram, līgavas tuvākās draudzenes. Bet varbūt jūs varat iedomātās dāvanas ietverto ideju realizēt citādi? Uzdāvināt tās pašas sajūtas citā formā.

Pārliecinieties, ka izvēlētā prece, produkts vai pakalpojums atbilst jūsu priekšstatam. Ja ir iespējams aplūkojiet to, dodoties uz veikalu, vai izmēģiniet. Varat arī vadīties no citu cilvēku ieteikumiem, ja vien tiem varat uzticēties.

Padomājiet par to, vai izvēlētā kāzu dāvana atbilst dāvanas saņēmēja personībai un notikumam.

Iegādājieties kāzu dāvanu laicīgi.

Kāzu dāvanas vislabāk iesaiņot pie profesionāļa, jo šis ir pietiekami īpašs notikums, ja vien jums nav padomā kāds oriģināls un radošs veids, kā to noformēt un pasniegt pašiem.

Pievienojiet  apsveikuma kartīti. Izvēloties apsveikuma tekstu, jūs varat tajā atšifrēt savas kāzu dāvanas izvēles pamatojumu. Varbūt dāvanai ir simboliska jēga, bet varbūt tā apzīmē kādu svarīgu notikumu dāvanas saņēmēja dzīvē.

Esiet droši, ka katra no sirds dāvināta dāvana ir īpaša. Cenai īstenībā nav nozīmes…

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai