Ķermeņa kopšanas līdzekļi un kosmētika vīriešiem

9:47 am by

pricekiller.lvMūsdienās ikviens moderns vīrietis sevi novērtē un pieliek pūles sava izskata radīšanā. Lai sasniegtu nevainojamu izskatu, ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizos ādas kopšanas līdzekļus. Tā kā mūsdienās ir daudz dažādu zīmolu un produktu ķermeņa kopšanai, varētu būt diez gan mulsinoši, kuru tad no tiem izvēlēties?

Vīriešu ādas iezīmes un tās kopšana

Tirgū ir liela dažādu vīriešu ādas kopšanas līdzekļu un ne par velti, jo, tāpat kā sievietēm, katram vīrietim āda ir atšķirīga, tomēr ir kāda kopīga iezīme. Vīriešu āda ir biezāka un ar mazākām porām, tāpēc kopšanas produktiem ir grūtāk tajā iekļūt. Parasti ādas kopšanas produkti ir ar augstāku koncentrāciju, aktīvākām sastāvdaļām un, tā teikt, ir agresīvāki nekā sieviešu kopšanas kosmētika.

Vēl kāda kopīga iezīme – jūtīgums. Vīriešu āda prasa papildus uzmanību, izmantojot ādas kopšanas produktus atbilstoši ādas jūtībai. Vīriešu āda parasti pakļauta tā sauktajam oksidatīvajam stresam, ko rada vides faktori (ārpus darba, sports). Arī regulāra skūšanas padara ādu trauslu un vairāk uzņēmīgu pret kairinājumiem.

Lai iegūtu veselīgu ādu, nepieciešams atbilstošs ādas kopšanas režīms: ādas attīrīšana, tonizēšana, mitrināšana un papildus aizsardzība, piem., lietojot saules aizsargkrēmu, lai pasargātu ādu no ultravioletajiem stariem.

Kādus kopšanas līdzekļus lai izvēlas?

Daudzi zīmoli piedāvā vienkāršus un efektīvus risinājumus veselīgai ādai. Parasti tos var iedalīt luksus klases un standarta precēs. Uz lielāko daļu sabiedrības orientēti diez gan lēta un pieejama kosmētika, vidēji cenā līdz 10 latiem un mazāk. Parasti der studentiem vai tiem, kuri īpaši skaita naudu, piem., Nivea for Men vai Neutrogena for Men.

Tomēr, nebūt tik dārgi nemaksā arī zīmolu jeb luksus preces. Bieži vien zīmola ādas kopšanas produkti vai pat visas kopšanas līnijas izvēle garantē vislabāko rezultātu. Piem., Hugo Boss dušas želeja, vīrieša ķermeņa losjons un pēc tam vēl smaržas no atbilstošās līnijas būs perfekts salikums, kas garantē ne vien rūpes par Jūsu ķermeni, bet arī noturīgu un labu aromātu visas dienas garumā.

Šādas kosmētikas līnijas vīriešiem piedāvā arī citi pasaulē pazīstami zīmoli, tāpēc noteikti ir vērts ieguldīt naudu kvalitatīvā precē. Parasti produkti ir pārbaudīti, augstvērtīgas formulas, tāpēc tos var izmantot katru dienu.

Kosmētiku vīriešiem, sievietē un citus noderīgus produktus atradīsiet interneta veikalā Pricekiller.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This