KHL TV – lieliska iespēja just līdzi mūsējiem

10:50 am by

Ja esi aizrautīgs sporta fans un jūti līdzi Dinamo Rīga un citām hokeja komandām, Tev tiek piedāvāta iespēja redzēt visas KHL čempionāta aktuālākās spēles Lattelecom – KHL TV kanālā! Bez tam, Tu vari atgriezties lielisku spēļu mirkļos izmantojot iespēju noskatīties arī iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, analītiskās un ziņu programmas. To skaitā arī intervijas ar KHL zvaigznēm un tematiskās programmas, kas veltītas hokeja vēsturei, kas aizraus ne vienu vien Krievijas hokeja fanu.

KHL spēles Lattelecom televīzijā

Tev tiek piedāvāti un Tu vari izvēlēties no vairākiem TV veidiem, lai sekotu un justu līdzi Rīgas Dinamo spēlēm. To skaitā ir tādi TV varianti kā interaktīvā, virszemes, kā arī interneta TV, kur vari skatīties KHL spēles tiešraidēs vai to atkārtojumos.

Lattelecom interaktīvā TV

  • Kanāls TV6 (pamata paka) – skaties visas Dinamo Rīga mājas spēles tiešraidē vai izmanto ieraksta funkciju – ieraksti spēles un noskaties tās vēlāk sev izdevīgā laikā!
  • Kanālā KHL (sporta paka) – skaties arī citu KHL komandu spēles tiešraidēs vai to kārtojumos.
  • Viasat sport baltic kanālā (Viasat sporta pakā) skaties Dinamo Rīga izbraukuma un mājas spēles tiešraidēs un atkārtojumos, kā arī seko līdzi citām komandu spēlēm tiešraidē.

Virszemes TV

  • Kanāls TV6 (pamata paka) – skaties Dinamo Rīga mājas spēles tiešraidē!
  • Kanāls KHL (sporta paka)- skaties citas KHL komandu spēles tiešraidē vai atkārtojumos. Sporta paku vari pieslēgt pērkot atjaunošanas kodu lattelecom mājaslapā vai tirdzniecības vietās visā Latvijā un to aktivizējot.

Interneta TV

  • Kanāls KHL – skaties citu visu komandu spēles tiešraidēs vai atkārtojumos. Lai izmantotu Lattelecom interneta televīziju KHL TV spēļu vērošanai, autorizējies „mans lattelecom” un jūti līdzi komandām! Tiešraidē katram video kanālam ir tikai viena audio valoda, toties video nomas saturam ir viena līdz trīs valodas, kuras vari mainīt jebkurā brīdī.

Pilnvērtīgai hokeja mājas un izbraukuma spēļu baidīšanai vari izmantot interaktīvās televīzijas piedāvājumu, kļūstot par Lattelecom interaktīvās TV lietotāju. Bez hokeja spēlēm izbaudi arī pārējās sniegtās izklaides iespējas!

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This