Ko dāvināt darba kolēģim?

1:06 am by

Darba kolektīvos diezgan bieži tiek uzturētas apdāvināšanās tradīcijas – kolēģi tiek sveikti gan gadskārtu, gan personiskajos svētkos – piemēram, dzimšanas un vārda dienās, ar mazuļa piedzimšanu vai saņemot paaugstinājumu. Reizēm dāvana tiek izvēlēta kopīgi, reizēm tā ir personiska. Bieži tiek dāvināta nauda vai dāvanu kartes, kā arī kliņģeris vai torte, apsveikumu papildinot ar visu kolēģu parakstītu apsveikuma kartīti un ziediem. Bet – varbūt dāvanā kolēģim iegādāties ko citu? Piedāvājam dažas idejas korporatīvās dāvanas izvēlei…

Vāze – var kļūt par kolēģa mājas interjera daļiņu, kas atgādinās par pozitīvajām emocijām darbā, vai var labi iederēties kolēģa kabinetā un noderēt gadījumiem, kad tiek saņemti ziedi.

Lietussargs ar apdruku, piemēram, izvēloties tekstu „vislabākajai grāmatvedei”, „lai dodoties uz darbu šis lietussargs Tevi sargā no samirkšanas” vai visu kolēģu vārdiem, kā oriģinālu parakstu tieši uz dāvanas.

Kafijas vai tējas krūze ar apdruku komplektā ar patīkamu, lai arī ilgi nepaliekošu dāvanu – kafijas/tējas iepakojumu, citroniem, cukuru un medu.

Jauna dokumentu soma vai soma datora pārnēsāšanai, ja kolēģa ikdienā tā varētu lieliski noderēt.

Digitālais fotorāmītis fotogrāfijām, kuras vērojot uzlabot omu ikdienā un gūt iedvesmu darbam.

Rotaļlieta ar apdrukātu krekliņu, piemēram, sirsnīgs lāčuks, kas kalpos kā antistresa elements uz kolēģa darba galda.

Sienas vai galda pulkstenis – laba dāvana ne tikai tiem, kuri mēdz kavēt, bet, ja dāvanas saņēmējs ir kavētājs, varat ar labvēlīgu nolūku un lai padarītu dāvanu interesantāku uzstādīt pulksteni pāris minūtes uz priekšu.

Ja kolēģis ir smēķētājs vai bieži nozaudē vizītkartes, varat piemeklēt cigarešu vai karšu glabāšanai paredzētu etviju, kas būs noderīga ikdienā un atgādinās par dāvanas saņemšanas brīdi un dāvinātājiem.

Mazākiem svētkiem – atslēgu piekariņš ar asprātīgu un uzmundrinošu tekstu. Vai apdrukātas pildspalvas vai dokumentu mapes – piemēram, jaunu ideju glabāšanai. Labs veids, kā pārsteigt, būs arī speciāli pasūtītas un izgatavotas nozīmītes ar īpašu tekstu vai zīmējumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai