Ko dāvināt vīrietim?

9:52 am by

Nereti brīžos, kad nepieciešams atrast labu dāvanu vīrietim, rodas panika. Liekas, ka viņam viss jau ir, bet ko gribēs, pats nopirks, tāpēc dažreiz ir samērā grūti atrast, kāda tad varētu būt ideālā dāvana vīrietim. Šādos gadījumos pirmais, kas jāņem vērā, ir vīrieša gaume un arī tas, kam šī dāvana tiek meklēta – tēvam, brālim, vīram, mīļotajam? Tad nu vadoties pēc vīrieša interesēm un gaumes, noteikti varēs atrast radošu un interesantu dāvanu, kas paredzēta tieši viņam.

Izvēloties jebkuru dāvanu, jāpievērš uzmanība vīrieša interesēm un gaumei

Izvēloties dāvanu vīrietim, jāņem vērā:

  • Vīrieša gaume, intereses un hobiji;
  • Tas, cik tuvas attiecības ir dāvinātājam ar konkrēto vīrieti (darba kolēģim taču nedāvināsi to pašu, ko senam draugam);
  • Konkrētie svētki, kam dāvana paredzēta (dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki u.c. Jo, piem., Ziemassvētkos tā var būt dāvana, kas veltīta svētku tematikai);
  • Vīrieša humora izjūta (ja plāno pasniegt tavuprāt smieklīgu dāvanu) u.tml.

Vadoties pēc vīrieša gaumes un interesēm var sarūpēt dāvanu, kas būs arī noderīga ikdienā. Piemēram, žurnāla abonements attiecīgi viņa hobijam (par automašīnām, tehniku, copes lietām u.tml.), kas kalpotu kā interesanta lasāmviela. Tāpat, saimnieciskam vīrietim var pasniegt labas firmas instrumentu kasti.

Galvenais, lai dāvana ir labas kvalitātes

Kā dāvana vīrietim var kalpot arī labas smaržas vai kvalitatīvi aksesuāri. Tas var būt arī ādas maks vai siksna, šķiltavas ar iegravētiem iniciāļiem, bet noteikti jāpievērš uzmanība kvalitātei un atkal jau, vīrieša gaumei. Ja par šādām lielām nav īsti pārliecības, tad jau labāk uzdāvināt dāvanu karti, lai viņš pats izvēlas sev atbilstošu dāvanu.

Tāpat, vīrieši parasti priecājas par aktīvu atpūtu. Tādā gadījumā ideālas ir dāvanu kartes sportiskiem pasākumiem, izbraucieniem ar kvadricikliem un ko tik vēl ne. Tā var būt arī biļete un hokeja vai futbola maču, kas nu kuram labāk patīk. Tāpat dāvana vīrietim var būt arī SPA procedūra vai kopīgas vakariņas restorānā, ja gribas sarūpēt pārsteigumu mīļotajam.

 Protams, kā dāvanu var pasniegt arī labu vīna pudeli, tehniku, grāmatu vai sporta inventāru, ja vīrietis aizraujas ar sportu. Galvenais, lai dāvana būtu domāta viņam un radītu pozitīvas emocijas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This