KOKA UN AKMENS SĒTAS PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA

3:54 pm by

Lai pasargātu privāto teritoriju no nevēlamiem viesiem un īstenotu privātu teritoriju, ierobežo to ar privātmājai un apkārtējai videi piemērotu žogu.  Žogus izgatavo precīzi pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu sortimentā un pēc lieluma adaptējami klienta vēlmēm.

Šā brīža populārākais materiāls sētas izgatavošanā ir koks. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas žogiem – viegli-, un labi iederas pie jebkura dizaina mājas. Koka žogus var montēt vertikālā un horizontālā pozīcijā., atkarībā no pasūtītāja prasībām. Somijas priedes koksne garantēs tās izturīgumu pret saules, lietus, mitruma ietekmi, ilgi noturēs sākotnējo vizuālo izskatu un ilgi kalpos.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīgākais izpildījums būs ziemeļnieciskas stila žogs – akmens žogs . To uzstādīšanā lieto metāla konstrukcijas, ko aizpilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami vairākos lielumos un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Cinkotas žogu konstrukcijas

Dodot priekšroku moduļu sētām, dabūsiet ilga laikaposma privilēģijas. Tāda veida konstrukcijām ir pieņemams vizuālais izskats, konstrukcijas ir izturīgas un ar lielu kalpošanas laiku. Moduļu sētu uzstādīšanā izmanto plākšņu dēļus no Aluzinic, kas ir pārklāti ar īpašu pārklāju. Pārklājums materiālu padara korozijizturīgu, tādējādi garantējot ilgtermiņa estētisku izskatu. Moduļu sētu būvniecībā izmanto augstas kvalitātes SU un TO celtniecības blokus. Tie ir ar granīta piedevu un bloki ražoti dabiskā griezumā..

tvora.lv žogi, sētas, vārti

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This