Kredīti brīvdienās

11:45 am by

Naudas tūkums mūs var piemeklēt ne tikai darba dienā. Tāpēc var gadīties, ka nepieciešamība aizņemties rodas arī brīvdienās. Ja mums nav kam paprasīt aizdevumu, tad varam cerēt vienīgi uz ātro kredītu internetā. Jo izrādās, ka ir kompānijas, kas izsniedz kredītus arī brīvdienās. Tagad nauda pie Jums nāks īstajā brīdī, ja vien izvēlēsieties pienācīgu kredītkompāniju.

Naudu brīvdienās noteikti varēs saņemt pie SmsCredit, kur pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā. Bet naudas pārskaitījumus un klientu norādīto konta numuru Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Dažas kompānijas nosaka, ka brīvdienās tām ir īsāks darba laiks, piemēram, kompānijā SohoCredit.lv. Šis uzņēmums darba dienās strādā no plkst. 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās un svētku dienās tikai līdz 21:00.

Savukārt pie Crediton brīvdienās kredīta pieteikumu varēsiet iesniegt laikā no 10:00 līdz 18:00, kas ir salīdzinoši īsāks darba laiks nekā iepriekš minētajās kompānijās. Pie Credition var saņemt ātro kredītu līdz 150 latiem (pirmajā reizē). Aizdevumi ir pieejami katram pilsonim, kas atrodas vecuma robežās no 18 līdz 70 gadiem. Bet iesniegtais naudas pieteikums tiks izskatīts ļoti īsā laika posma, aptuveni 10 minūšu laikā. Turklāt Via Sms atšķiras no citām kompānijām, jo lai saņemtu kredītu Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē. Arī šeit kredīta pieteikšana ir iespējama jebkurā diennakts stundā. (Naudas pārskaitījumus VIA Sms veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās no 10:00 – 20:00). Bet MiniCredit.lv pakalpojumi būs sestdienās un svētdienās ir pieejami no 10:00 līdz 15:00.

Katram no šiem uzņēmumiem ir savs darba laiks, bet kredīta pieteikumi parasti tiek pieņem visu diennakti.  Tas nozīmē, ka vēlā nakts stundā pieprasīts kredīts, tiks izskatīts un izsniegts darba dienas sākumā. Klientiem ir jāatceras, ka vairumā gadījumu naudas ieskaitīšanas laiks būs atkarīgs no bankas, kurā Jums ir esošais norēķinu konts.  Ātrie kredīti internetā ir uzticama izvēle – Tu vari paļauties uz šo naudu arī brīvdienās.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This