Pirmais kredīts internetā bez maksas un procentiem

3:10 am by

Vairāk aizdevēji-Ferratum, viasms.lv, credit24, Latcredit un citi piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas- bez procentiem un papildus komisijas maksas. Lai arī summa, kas tiek izsniegta šādos gadījumos, ir mazāka kā pastāvīgajiem klientiem, tomēr tā ir lieliska iespēja neko nepārmaksājot izvērtēt gan konkrēto aizdevēju, gan šī aizdevuma priekšrocības. Tā, piemēram, Ferratum piedāvā pirmo aizdevumu līdz 100 latiem uz laiku līdz 45 dienām, savukārt, viasms.lv piedāvātais aizdevums pirmajā reizē ir līdz 150 latiem, bet maksimālais termiņš- 30 dienas. Līdz ar to, katram ir iespējas izvēlēties sev piemērotāko variantu, ņemot vērā savas vēlmes un vajadzības.

Šāds kredīts pieejams pie ātro kredītu aizdevēji

Jāsaka gan, ka iespēju saņemt bezmaksas aizdevumu pārsvarā piedāvā ātro kredītu aizdevēji. Patēriņa kredītam, ko arī ērti var pieteikt internetā, tiek piemērota procentu maksa un nereti arī komisija. Tas tādēļ, ka patēriņa kredīti piedāva lielākas summas uz ilgākiem termiņiem. Bet, ja nepieciešamā aizdevuma summa ir neliela un atdodama īsā laikā, tad ērti ir izmantot iespēju paņemt ātro kredītu, kas ļauj ietaupīt. Turklāt, ātro kredītu piedāvājums ir tik plašs, ka vēloties ņemt aizdevumu atkārtoti, ir iespējams to darīt kādā citā kompānijā, tā atkal saņemot bezmaksas kredītu.

Esošajiem un jaunajiem klientiem tiek piedāvāti dažādi konkursi un akcijas

Vēl papildus šīm priekšrocībām aizdevēji piedāvā arī papildus labumus- nereti tiek rīkotas dažādas akcijas, kas šo  aizdevumu padarīs vēl vilinošāku un izdevīgāku. Piemēram, uzaicinot draugus paņemt konkrēto ātro aizdevumu, saņemt bonusu- 10 latus savā kontā. Ir arī akcijas, kuru ietvaros ir iespēja ne vien atdot tik pat, cik aizņēmies, bet vēl par 5 latiem mazāk. Un ir taču lieliski saņemt aizdevumu ātri, vienkārši, bez maksas un procentiem, un tam visam bonusā saņemt dāvanu no aizdevēja.

Ja ir vajadzīgs aizdevums, salīdziniet rūpīgi visus piedāvājumus un izmantojiet vilinošās aizdevēju piedāvātās bonusu sistēmas, kas ne vien ļaus ietaupīt, bet pat jūs apdāvinās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This