Kredīts 20 gadu vecumā

9:06 am by

Lai gan jauniešiem bieži vien nav nekādu problēmu paņemt kredītu mācībām, iespējas saņemt kredītus kādas preces iegādei vai citiem tēriņiem ir diezgan mazas. Studiju un studējošo kredītiem ir nepieciešams galvotājs, bet neviena banka nepiedāvās patēriņa kredītu, pat ja jaunietim būs galvotājs. Jauniešiem arī ļoti retos gadījumos pieder vērtīgi nekustamie vai kustamie īpašumi, ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu. Arī pastāvīga darba vieta ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem ir vien dažu jauniešu sapnis, bet diemžēl ne realitāte. Līdz ar to reizēm var šķist, ka saņemt kredītu no 20 gadiem ir diezgan nereāli.

Bet tā pavisam noteikti nav, jo kredītus no 20 gadiem piedāvā vairāki ātro kredītu izsniedzēji. Piemēram, populārākā ātro kredītu kompānija Latvijā smscredit.lv piedāvā ātros kredītus personām, kas sasniegušas astoņpadsmit gadu vecumu. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu no smscredit.lv, ir internets un/vai mobilais telefons. Pēc anketas aizpildīšanas mājas lapā, piesakies kredītam un saņem to piecpadsmit minūšu laikā. smscredit.lv no citām līdzīgām kompānijām patīkami atšķiras arī ar darba laiku (no plkst. 7:00 līdz 24:00 visas septiņas nedēļas dienas).

Ātros kredītus no divdesmit gadiem piedāvā arī kompānijas Open Credit, Soho Credit, Greencredit, Credit 24 un citas.

Visu kompāniju darbības principi ir līdzīgi – lai saņemt kredītu, pietiek ar reģistrēšanos internetā un bankas konta numura apstiprināšanu. Kompānijas piedāvā visdažādāko apjomu kredītus, kurus iespējams atdot sev izdevīgā un piemērotā termiņā.

Lai izvēlētos vispiemērotāko kompāniju, no kuras aizņemties, ir vērts ne tikai uzklausīt draugu un internetā publicētās atsauksmes, bet arī pašam iepazīties ar nosacījumiem, kas pieejami katras labas kredītu izsniedzošās kompānijas mājas lapā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This