Kredīts bez ķīlas – iespēja aizņemties neriskējot!

5:21 pm by

Iespējams, ka katrs ir nonācis nepatīkamā situācijā, kad naudas trūkums liek par sevi manīt. Tādos brīžos ne katrs grib sevi nostādīt lūdzēja lomā, kurš vēlas aizņemties no ģimenes, radiem vai draugiem. Kā vienīgais glābiņš šajā gadījumā var būt vienīgi kredīts internetā.

Kredīti internetā pieejami ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem un nauda klienta kontā tiek ieskaitīti burtiski dažu minūšu laikā. Lai aizņemties būtu vēl ērtāk un drošāk, gandrīz visi aizdevēji piedāvā aizdot pieprasīto naudas summu, neprasot nodrošinājumu. Tas nozīmē, ka internetā pieejams ātrs un drošs kredīts bez ķīlas.

Kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma

Pārsvarā visi ātrie aizdevēji piedāvā kredītus bez ķīlas un nodrošinājuma, jo tā viņi var veiksmīgāk piesaistīt klients. Ikviens taču piekritīs, ka labāk aizņemties, ja nevajag riskēt ne ar savu īpašumu, ne mantu, vai ne? Šādu kredītu internetā piedāvā tāds aizdevējs kā ViaSMS.

Nosacījumi, lai pieteiktos ViaSMS kredītam bez ķīlas

  • Jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam (pilsonim vai nepilsonis ar beztermiņa atļauju, kas ļauj legāli uzturēties un strādāt Latvijā);
  • Jābūt vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Jābūt kontam jebkurā no Latvijas komercbankām;
  • Jābūt pozitīvai kredītvēsturei un pieteikuma iesniegšanas brīdī nedrīkst būt neatmaksāti kredīti no ViaSMS.

Aizdevēji, papildus tam, ka aizņemoties klients neriskē ar savu īpašumu, piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības. Lai arī visi aizdevēji nepiedāvā vienādus kredīta nosacījumus, visi tomēr seko līdzi konkurentu piedāvājumiem un tādējādi arī cenšas piedāvāt klientiem to labāko.

Priekšrocības, ko sniedz ātrais kredīts bez ķīlas

  • Pirmais kredīts bez maksas;
  • Kredītu var pieteikt internetā jebkurā diennakts laikā;
  • Kredīts tiek piešķirts 10 līdz 15 minūšu laikā;
  • Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu u.c.

ViaSMS Kredīts bez ķīlas

ViaSMS piedāvā visu iepriekš minēto, tāpēc būs labākais variants nelieliem pirkumiem vai steidzamu rēķinu apmaksai. Aizņemies pirmo reizi bez maksas līdz pat Ls 150 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, bet ja nevarēsi aizdevumu atmaksāt, pagarini to līdz pat nākošajām 30 dienām! Ja esi ieinteresēts, droši dodies uz ViaSMS mājaslapu un uzzini vairāk!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This