Kredīts internetā 15 minūšu laikā

11:17 am by

Kredīts internetā ir aizdevuma veids, ko iespējams saņemt neticami īsā laikā – tikai dažās minūtēs. Tik ātru kredīta saņemšanu par iespējumu padara tas, ka aizdevuma noformēšanai nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes. Visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt ar mobilā tālruņa un interneta palīdzību no praktiski jebkuras vietas Latvijā.

Vivus ātrais kredīts internetā ir viens no visātrāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevumiem Latvijā. Ar šo aizdevumu naudu savā bankas kontā Jūs varat saņemt tikai 15 minūšu laikā. Tā kā visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai ir iespējams veikt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību, naudu iespējams saņemt no praktiski jebkuras vietas Latvijā. Lai saņemtu aizdevumu:

  • dodieties un Vivus mājas lapu;
  • sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju;
  • noformējiet aizdevumu.

Jums nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu. Tāpat nevajadzēs izziņu no darba vietas par Jūsu ienākumiem vai citu laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošanu.

Vivus vivus.lv

Vivus kredīts internetā ir pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, Jums ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam, e-pasta adrese un atvērts konts bankā, uz kuru saņemt aizdevumu. Gadījumos, kad personai ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības, aizdevumu neizsniedz.

Vivus kredīts internetā ir ne vien ātri un vienkārši noformējams, bet arī pieejams praktiski jebkurā laikā. Vivus aizdevums ir pieejams arī vēlu darba dienu vakaros un brīvdienās, kad lielākā daļa banku vai citu kredītiestāžu ir slēgtas. Kompānija strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Ja aizdevumam pieteiksities ārpus kompānijas norādītā darba laika, to izskatīs nākamajā dienā no paša rīta.

Parasti kredīts internetā nepārsniedz dažus simtus latu, bet ar Vivus Jūs varat aizņemties krietni vairāk – līdz pat 1000 latiem. Tas ir viens no lielākajiem pieejamajiem ātrajiem kredītiem Latvijā. Arī aizdevuma atmaksas termiņš pie Vivus ir ievērojami garāks nekā pie lielākās daļas citu ātro aizdevēju. Ja parasti kredīts internetā ir jāatmaksā uzreiz 30 dienu laikā, tad ar Vivus aizdevumu varat atmaksāt pa daļām laikā līdz 24 mēnešiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This