Kredīts internetā 15 minūtēs

6:13 am by

Ir situācijas, kad papildus finansiālie līdzekļi ir nepieciešami pēc iespējas ātrāk. Līdz algas dienai ir palikušas divas dienas, bet izdevīgais pirkums ir jānokārto tagad vai nekad. Ātrie kredīti noderēs ne vien finansiālās ķibelēs, bet arī stabilas dzīves uzlabošanai. To noformēšanai nav vajadzīgi dokumenti, galvotāji vai ķīla. Būtiski tiks ietaupīts laiks – kredītam var reģistrēties no mājām vai jebkuras citas vietas ar interneta pieslēgumu. Kredīts internetā ir nokārtojams 15 minūtēs un vēl pēc 15 minūtēm nauda ir tavā kontā!

Vivus kredīts no 50 līdz 1000 latiem

Lai reģistrētos Vivus ātrajam kredītam, aizņēmējam ir jābūt 20 līdz 70 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam ar pozitīvu kredītsaistību vēsturi. Vivus piešķir naudas summu no Ls 50 līdz 1000 uz laika posmu no 1 līdz 12 mēnešiem. Piešķirtā summa būs atkarīga no individuālās personas kredītvēstures, sadarbības ar Vivus ātro kredītu. Laicīgi atmaksājot pirmo aizdevumu, uzturot labu sadarbību ar Vivus ātro kredītu, aizņēmējs savu kredītlimitu var palielināt.

Vivus.lv – ērti lietojama aizdevēja mājas lapa

Vivus.lv redzamajā kalkulatorā atzīmē nepieciešamo naudas summu un atmaksas periodu, spied saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā jāieraksta personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts un telefons. Jāizlasa lietošanas noteiktumi un jāizvēlas sava lietotāja parole. Reģistrācijas anketas labajā pusē vēl vienu reizi būs redzamas pieprasītās summas detaļas – summa, detaļas, GPL un ikmēneša maksājums. Vajadzības gadījumā summu var vēlreiz mainīt. Par piešķirto kredītu aizņēmējs tiks informēts ar īsziņas starpniecību. Ja aizņēmēja konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā, tad naudas pārskaitījums kontā ienāks 15 minūšu laikā. Ja ir nepieciešams kredītu pagarināt, to var izdarīt savā Vivus profilā.

vivus kredīts 15 minūtēs

Kvalitatīvs klientu serviss

Vivus ātrais kredīts garantē ne vien ātru, bet arī drošu un izdevīgu aizdevumu. Patērētāju aizsardzības centrs 2012. gada 31.oktobrī ir piešķīris Vivus ātrajam kredītam speciālo atļauju (licenci) Nr. NK-2012-045 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Vivus ātrais kredīts rūpīgi sargā savu aizņēmēju datus. Neskaidrību gadījumā katru dienu no 7 rītā līdz pat 24 ir pieejama telefona konsultācija. Šajā laikā tiek noformēti kredīta pieteikumi. Vivus ātrais kredīts ļaus tev rīkoties ātri, neatkarīgi no darba vai brīvdienām!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This