Kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi

9:40 am by

Latvijas kredītiestādes piedāvā klientiem pieteikties kredītam internetā, bet gandrīz visiem ir nosacījums, ka klientam jābūt labai kredīta vēsturei. Bet ir daži uzņēmumi, kuri var palīdzēt arī klientiem ar sliktu kredītvēsturi.

Saules kredīts ir kredīts, kuru piedāvā kompānija DSA INVEST. Saules kredīts ir gan patērētājkredīts, gan kredīts pret kustamā un nekustamā īpašuma ķīlu. Saules kredītu var dabūt ķīla pret savu auto, kā arī kompānija piedāvā steidzamās nepieciešamības kredītu. Šāds kredīts ir domāts tiem klientiem, kuriem jau ir citas kredītsaistības citās kredītiestādēs, un kuri nevar laicīgi norēķināties ar tiem. Patērētāja kredīta apmērs var būt līdz 2000 latu, bet pārsvarā kredīta summa ir atkarīga no daudzajiem faktoriem, ieskaitot klienta algas apmēru, kredīta vēsturi un jau esošus kredītus.

Saules kredīta saņemšanu var pieteikt kompānijas mājas lapā, norādot visu nepieciešamo informāciju, bet kredīta noformēšanai nepieciešams ierasties kompānijas birojā personiski. Pēc pieteikuma aizpildīšanas mājas lapā kompānijas operators sazinās ar klientu un organizē klienta vizīti uz biroju.

Kredīta noformēšanai ir nepieciešami šādi dokumenti: pase; bankas konta izraksts ar informāciju par oficiālo algu, kā arī ienākumiem un izdevumiem pēdējo 12 mēnešu laikā; maksājumu rēķini par komunāliem maksājumiem un citiem maksājumiem, kuri tiek sūtīti uz klienta e-pastu vai faktisko adresi; izziņa no VSAA par pēdējo pusgadu, kurā tiek norādīta informācija par klienta legāliem ienākumiem un nomaksātiem nodokļiem.

Klients var nosūtīt savus dokumentus jau iepriekš, pirms pats atnāk uz biroju, lai kompānijai būtu laiks tos izskatīt un ātrāk pieņemt lēmumu par kredīta piešķiršanu klientam.

DSA INVEST kompānija piešķir kredītu tikai tām personām, kuri ir sasnieguši 21 gadu vecumu, kā arī tām personām, kurām ir bankas konts kādā no Latvijas Republikas komercbankām. Papildus nosacījums tiem klientiem, kuri prasa kredītu citu kredītsaistību atmaksai, ir tāds, ka pret viņiem nav uzsākti tiesas darbi un tiesas izpildītāji nav sākuši parādu piedziņas procesu. Bet klients ar sliktu kredītvēsturi vienalga var saņemt Saules kredītu.

Saules kredīts ir ideālais risinājums tiem klientiem, kuriem jau ir citas kredītsaistības vai kuriem ir slikta kredītvēsture.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This