Vai pieejams kredīts internetā bez procentiem?

4:08 pm by

Kredīts internetā bez procentiemTie, kas reiz aizņēmušies internetā noteikti zina, ka teju katrs ātrais aizdevējs jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez maskas. 0% kredīts nozīmē, ka aizņemoties, klientam atmaksas termiņa beigās vajadzēs atgriezt to pašu naudas summu, ne santīma vairāk.

Cik daudz naudas var aizņemties pirmajā reizē?

Parasti kredīts internetā jaunajiem klientiem pieejams nelielās summās, vidēji līdz 100, 150 latiem uz termiņu līdz 30 dienām. Savukārt, atmaksājot šo pirmo kredītu laikus, klienta kredītlimits tiek palielināts un nākošreiz aizņemties var lielāku summu. Parasti šis kredītlimits jeb maksimāli pieejamā kredīta summa tiek celts pakāpeniski.

Piemēram, SMScredit kredīts.:

  • Pirmajā reizē var aizņemties līdz 200 latiem;
  • Atmaksājot pirmo kredītu savlaicīgi un nepārkāpjot noteikumus, otrajā reizē var aizņemties līdz 300 latiem;
  • No trešās reizes var aizņemties līdz 400 latiem, kas ir maksimālā pieejamā kredīta summa.

Tomēr ir arī aizdevēji, pie kuriem pirmais kredīts internetā pieejams daudz lielākās summās, pie., pie Vivus. Vivus piedāvā interneta kredītu no 50 līdz 1000 latiem, bet nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas. Parasti katram klientam kredītlimits tiek noteikts individuāli. Lai uzzinātu savu kredītlimitu, personai jāreģistrējas Vivus mājslapā vai jāieiet savā lietotāja profilā, ja viņš jau ir reģistrēts lietotājs.

Vai klientam jāsedz kredīta noformēšanas maksa?

Parasti aizdevēji nepieprasa maksu par kredīta noformēšanu, tāpēc aizņemoties pirmo reizi patiešām ne par ko nav jāmaksā. Vienīgais, ar ko jārēķinās jaunajiem klientiem, lai aizņemtos ir jāreģistrējas un jāapstiprina savs bankas konts. Lai apstiprinātu kontu, nepieciešams veikt iemaksu uz aizdevēja kontu, kas parasti ir 0.01 santīms

Citādi nekādi papildus izdevumi nav jāsedz. Savukārt, aizņemoties ar katru nākošo reizi ir jārēķinās ar kredīta procentu maksājumiem, kas atkarīgi no izvēlētā kredīta. To, cik liela summa būs jāsamaksā kā procenti, ikviens var uzzināt jau pirms aizņemšanās, kredīta kalkulatorā ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This