Kredīts jauniešiem no 20 gadiem

9:34 am by

Mūsdienās arvien pieaug to jauniešu skaits, kas vēlas paši sevi uzturēt un būt atbildīgi par savām finansēm. Tiek meklētas iespējas strādāt vai saņemt dažādas stipendijas, kas ļautu iespēju robežās pašam plānot savu budžetu. Gadījumos, kad nepieciešams aizdevums sīkiem, neparedzētiem tēriņiem, var palīdzēt smscredit.lv kredīts no 20 gadiem. Šis aizdevums ir vienkārši un ērti saņemams- to iespējams saņemt pat neizejot no mājām. Pieteikšanās notiek ar interneta palīdzību un aizņem vien dažas minūtes.

Lai saņemtu kredītu no 20 gadiem, nepieciešama pieeja internetam, bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām un mobilais tālrunis. (Reģistrējies ŠEIT) Vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrāciju, uz aizdevēja bankas kontu nepieciešams pārskaitīt 1 santīmu. Pēc tam iespējams pieteikties aizdevumam. Pozitīva lēmuma gadījumā aizdevuma summa norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīta īsā laikā.

SMSCredit

Kredītam internetā ir vairāki plusi- tam ir vienkārši un ērti pieteikties, turklāt arī noteikumi ir vienkāršoti. Piemēram, lai saņemtu aizdevumu, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums,  ne arī kādas speciālas izziņas. Tāpat īpaši izdevīga iespēja pieejama jaunajiem klientiem- pirmais aizdevums pilnīgi bez maksas. Tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota ne procentu likme, ne arī kādas citas papildus maksas. Vienīgais, kas var sastādīt papildus izmaksas- situācija, kad nepieciešams pagarināt atmaksas termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, tieši tāpēc ļoti svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas un pirms aizņemšanās samērot aizdevumu ar savu ienākumu līmeni.

Smscredit.lv piedāvā aizdevumu līdz 200 latu apmērā- pirmajā aizdevuma reizē. Aizņemoties atkārtoti, maksimālā kredīta summa pieaug- trešajā reizē iespējams aizņemties jau līdz 400 latiem. Maksimālais aizdevuma termiņš- 30 dienas. Kā jau minēts, to ir iespējams pagarināt.

Ja nepieciešams īstermiņa aizdevums, ieskaties smscredit.lv piedāvājumā un atrisini savas finansiālās grūtības jau tagad. Tomēr- aizņemies atbildīgi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This