Kredīts līdz 400 latiem

1:50 pm by

ātrais kredītsIr pierasts, ka ātrie kredīti parasti ir diezgan maza apmēra. Smscredit piedāvā ātros kredītus līdz 400 latiem. 400 lati ir pietiekoši liela summa, lai iegādātos nepieciešamās preces vai norēķinātos par kādiem pakalpojumiem. 400 lati ir arī summa, ko piedāvā aizņemties bankas un citas kompānijas, kas izsniedz kredītus.

Situācijā, kad jāizvēlas, no kā – bankas vai ātro kredītu kompānijas – aizņemties nepieciešamo naudas summu, ir jāizvērtē, kuru kredītu paņemt būs vienkāršāk. Lai paņemtu kredītu bankā būs nepieciešams diezgan ilgs laiks. Lai pieteiktos kredītam, jāapmeklē bankas filiāle, jāizrunā visi jautājumi ar bankas darbinieku, jāpiesakās kredītam, aizpildot dažādus dokumentus, kā arī jāpagaidās, kad banka izvērtēs, vai tavi ienākumi ir pietiekoši lieli un pastāvīgi, lai tev kredītu piešķirtu.

Pieteikties ātrajam kredītam ir krietni vienkāršāk. Tev tikai jāreģistrējas Smscredit mājas lapā, jānorāda savi personas dati un kontaktinformācija, kā arī jāapstiprina savs bankas konta numurs. Kad tas izdarīts, vari pieteikties ātrajam kredītam, norādot vēlamo kredīta apmēru un apmaksas termiņu. To viegli izdarīt, izmantojot mājas lapā publicēto kredīta kalkulatoru, kas arī palīdzēs izrēķināt, cik tev izmaksās paņemtais kredīts.

Smscredit piedāvā ātros kredītus līdz 400 latiem. Lai saņemtu 400 latus lielu ātro kredītu, tev jau iepriekš ir sevi jāpierāda kā uzticamu kredītņēmēju, kurš atdod paņemto kredītu noteiktajā termiņā. Pirmajā reizē ir iespējams saņemt kredītu līdz 200 latiem, otrajā reizē līdz 300 latiem, bet jau trešajā reizē varēsi pieteikties ātrajam kredītam līdz 400 latiem.

Smscredit ir ātro kredītu kompānija, kas ir daļa no 4 Finance, kas ir starptautisks uzņēmums, kas nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Krievijā, Lielbritānijā, Kanādā un Spānijā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This