Krēslu un galdu noma

7:24 am by

Bez krēsliem un galdiem nav iedomājams praktiski neviens pasākums. Pat visjautrākajās, spēļu un deju ziņā bagātākajās svinībās pienāk brīdis, kad vairums viesu vēlas apsēsties ērtos krēslos, pie stabiliem galdiem, lai sarunātos, baudītu maltīti un atpūsties, un, protams, ir neskaitāmi pasākumi, kuru rīkošanā, galdi un krēsli ir obligāta prasība.

Pasākumu aprīkojums - pasākumsTad organizatoriem ir jāpadomā, kur, kā un kad dabūt vajadzīgos krēslus un galdus. Uzņēmumam „Akurāts” ir atbildes uz visiem trim šiem jautājumiem, jo tas piedāvā dažādu mēbeļu un citu pasākumu organizēšanā vajadzīgo lietu nomu.

Tātad Pasākumu Aprīkojuma Serviss „Akurāts” piedāvā trīs veidu krēslu nomu – universālos krēslus, banketa krēslus un bāra krēslus. Uzņēmums apzinās, ka pasākumi ir dažādi un līdz ar to arī starp krēsliem ir jābūt izvēlei. Banketa krēsli ir lieliska izvēle svinīgām viesībām, universālie krēsli noderēs mācību semināros, bet bāra krēsli būs lielisks papildinājums vakara pasākumos kādā klubā vai izstāžu zālē.

Ja ir vajadzīgi krēsli, tad, protams, ir vajadzīgi arī galdi. SIA „Akurāts” piedāvā gan divu veida apaļo galdu, gan arī koka galdu nomu. Jebkurā pasākumā, gan organizatoriem, gan pasākuma viesiem un apmeklētājiem ir patīkami, ja galdi un krēsli ir vienādi, neuzkrītoši un iederas noteiktajā vidē. Tas uzreiz rada daudz patīkamāku un draudzīgāku atmosfēru.

Solu noma

Krēslu un galdu noma ir lielisks risinājums jebkuram pasākumam. Parasti ir jādomā par transportu, uzstādīšanas un prom vešanas jautājumiem, bet „Akurāts” jau ir padomājis arī par to. Uzņēmuma darbinieki parūpēsies un atrisinās šos jautājumus, ātri atvedīs, uzstādīs un pēc tam arī demontēs un aizvedīs izīrētos galdus un krēslus. Plašāka informācija par galdu un solu nomu tieši Jūsu rīkotajam pasākumam, kā arī precīzas izmaksas ir iespējams noskaidrot sazinoties ar uzņēmuma speciālistiem.

SIA „Akurāts” arī piedāvā teltis, grīdas segumus, saliekamās skatuves, paklāju un gaismas objektu nomu. Uzņēmums ir padomājis par visām lietām, kuras ir nepieciešamas pasākumu organizēšanā, neatkarīgi vai tās ir kāzas kādā atklātā vietā vai seminārs par vides aizsardzību. Nu krēslu un galdu noma ir izdevīga un vienkārša jebkuram pasākumam un klientam.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This