Kur pieejams pirmais kredīts bez maksas?

3:01 pm by

Pirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, ko var saņemt pāris kredītdevēju jaunie klienti. Tā ir izdevīga iespēja aizņemties un par to nemaksāt. Kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus maksājumus un jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Vai varat iedomāties vēl lētāku aizdevumu?

Pirmais kredīts bez maksas:

  • Kredīts ir piemērots mazu izdevumu segšanai;
  • Aizdeviums ir pieejams bez komisijas maksas;
  • Atkārtotiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu.

Aizdevums bez maksas nozīmē, ka kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu. Kredīta atdošanas termiņā ir jāatdod , cik saņēmāt aizņemoties. Tas nozīmē – jūs pilnīgi bez maksas var iepazīties ar iespējām, ko piedāvā ātrie kredīti, kā arī novērtēt izvēlētā aizdevēja pakalpojumu kvalitāti. Pašlaik pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie pāris ātrajiem kredītdevējiem.

Pirmais kredīts bez maksas, tāpat kā pārējie ātrie kredīti, ir diezgan neliels. Bieži aizdevuma apjoms ir līdz 100 vai 150 latiem, tikai nedaudzas kompānijas piedāvā pirmo kredītu līdz 200 latiem. Ātrie kredīti parasti ir jāatmaksā viena mēneša laikā, un kredīts bez maksas nav izņēmums – kredīts jāatdod laikā līdz vienam mēnesim.

Saņemot atkārtotu aizdevumu, pie attiecīgā aizdevēja, parasti ir pieejams lielāks aizdevums. Atšķirība starp kompāniju jaunajiem klientiem un pastāvīgajiem klientiem pieejamajiem kredītiem var būt līdz pat vairākām reizēm liela. Tāpat, atkārtota kredīta saņemšana ir vēl ērtāka, jo nav vajadzīgs vēlreiz reģistrēties kompānijas mājas lapā. Tiesa, bezmaksas kredīts tiek izsniegts tikai vienreiz. Piesakoties nākamajam aizdevumam, tam tam piemēro noteiktu mēneša procentu likmi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This