Kur pirkt kontaktlēcas?

5:15 pm by

lonsor labas kontaktlēcasCilvēks parasti jūt, kad sāk pasliktināties redze un meklē iespējas, kā likt justies labāk sev un savām acīm. Citi izvēlas brilles, citi operāciju, bet citi dod priekšroku kontaktlēcām. Kontaktlēcas ir labs veids un laba alternatīva briļļu nēsāšanai un mūsdienās tās ir pieejamas ļoti daudzos un dažādos veidos, un to klāstā tik var apjukt, kas nozīmē to, ka atsaucīgs un zinošs veikala personāls būs vēl vairāk vajadzīgs kā iepriekš. Kontaktlēcas var iegādāties gan optikas salonos, gan internetā. Varētu likties, ka internetā pirkt kontaktlēcas ir tas pats, kas sadzīves preču veikalā pirkt brilles, taču šis uzskats ir pilnīgi aplams un nepareizs.

Lēcas no lensor.eu interneta veikala.

Internetā ir daudz un dažādi pārdevēji, bet lensor.eu ir tas veikals, kas piedāvā ne tikai kvalitatīvas 9 veidu kontaktlēcas, bet arī ērtu un ātru preču piegādi ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā, ko noteikti novērtēs tie, kuri dzīvo ārpus mūsu valsts robežām. Veikalā ir atrodamas lēcasvisām redzes īpatnībām un piemērotas nēsātāja dzīvesveidam un ikdienas ritmam. Kontaktlēcas, kas netiek lietotas atbilstoši noteikumiem, var radīt vēl lielākas redzes problēmas vai, labākajā gadījumā, tikai nepārtrauktu acu niezēšanu. Veikals piedāvā arī dažādus piederumus, piemēram mākslīgās asaras, pincetes, konteinerus un kopšanas materiālus mīkstajām lēcām. Piedāvājumā ir arī dažādi preču komplekti, kas noteikti būs daudz izdevīgāki, nekā katra lieta pirkta atsevišķi. Regulāri tiek piedāvātas arī dažādas akcijas.

Serviss.

Viena no interneta veikalu funkcijām, kas ir ļoti svarīga katram klientam, ir piedāvātais serviss gan apmaksas gan piegādes sakarā. Lensor.eu interneta veikals nodrošina ātru piegādi un piedāvā ērtus norēķinu veidus, turklāt, visas preces atrodas veikalā uz vietas, bet, ja nē, tad tās tiek speciāli pasūtītas. Piegāde tiek nodrošināta arī tajā pašā dienā, ja klientam tā ir ērtāk un izdevīgāk. Tā pat bezmaksas piegāde ir pieejama tad, ja piesakieties savu pasūtījumu izņemt kādā no populārākajiem optikas saloniem visā Latvijā. Sūtījumus ir iespējams saņemt arī ar kurjera, pasta, Pasta Stacijas, Omniva starpniecību un arī Statoil DUS.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This